Режисерка Анна Бурячкова знімає свій повнометражний національний ігровий фільм «Коли нам було 15»

В Києві проходять зйомки повнометражного національного ігрового фільму режисерки Анни Бурячкової «Коли нам було 15», який був підтверджений до фінансування Радою з підтримки кінематографії за результатами 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно.

Продюсери фільму – Віталій Шереметьєв та Наталія Лібет, які цього року разом зі своїми колегами Ольгою Бесхмельниціною та Вікою Хоменко випустили повнометражний ігровий дебют Катерини Горностай «Стоп-Земля». Виробнича компанія фільму – ТОВ «Діджітал Реліджн».

З Анною співпрацюють операторка-постановниця Олена Чеховська, яка відома за своїми роботами з українськими режисерками Мариною Вродою («Клятва» (2007), «Прости» (2003)), та Іриною Цілик («Помин» (2012)), художниця-постановниця Олександра Патока, співавторка сценарію Марина Степанська, чий повнометражний ігровий фільм «Стрімголов» (2017) був відзначений на багатьох міжнародних фестивалях та преміями Української кіноакадемії «Золота Дзига», художниця по костюмах Дарія Фільшина («Гіркі жнива» (2017)), художниця по гриму Джулія Мельнік («Бобот та енергія всесвіту» (2018), «Пік страху» (2020), «Егрегор» (2022)).

Головні ролі в фільмі виконують молоді амбітні актори: Аліна Чебан, Захар Шадрін, Артур Алієв та Ліза Цілик.

«Коли нам було 15» — це історія про підлітків 90-х, які вирішують дорослі проблеми. Головна героїня 15-річна Тоня в пошуках порятунку від небезпечного хлопця стає членом зграї в новій школі. Але чи можна залишитись у зграї собою?

«Це історія підлітків наприкінці 90-х – самотніх, закинутих батьками, які повністю зайняті виживанням; підлітків, що мають дорослішати у стислий термін, народжувати себе справжніх, любити, вчитися вирішувати свої проблеми по-дорослому і перевіряти світ на міцність. І всі ці питання актуальні не тільки для сучасних підлітків, але і для нас дорослих, хто виріс, але так і не навчився, або лише зараз навчається бути собою, не залежати від любові та визнання інших людей, приймати свої тіньові сторони та відчувати, що є головним і важливим саме для нас в цей момент»,  розповідає про свій фільм режисерка Анна Бурячкова.

Зйомки фільму проходять в Києві. Фестивальний та кіно-театральний реліз фільму «Коли нам було 15» планується в 2023 році.

Фотографії команди на локації «басейн» – Анни Грабарської.