Котячі світи Луїса Вейна | трейлер байопіку з Бенедиктом Камбербетчем

Трейлер до фільму “Котячі світи Луїса Вейна” з номінантом на премію “Оскар” Бенедиктом Камбербетчем в титульної ролі знаменитого художника-ілюстратора, який назавжди змінив ставлення цілих націй до котів, як до домашніх улюбленців.

“Котячі світи Луїса Вейна” – перша повнометражна картина британського вундеркінда і автора багатьох культових шоу Вілла Шарпа. У головній ролі – справжній експерт по ролям ексцентричних геніїв і один з найбільш затребуваних акторів нашого часу Бенедикт Камбербетч (“Доктор Стрендж”, “Шерлок”, “Гра в імітацію”).

У ролі його дружини та музи – зірка “Корони” Клер Фой, також у фільмі зіграли – Андреа Райзборо, Тобі Джонс, Софія де Мартіно, музикант Нік Кейв і актор-сценарист-режисер Тайка Вайтіті.

Великобританія, 19-е століття. Ексцентричний художник Луїс Вейн стає надзвичайно відомим завдяки сюрреалістичним картинам, в яких постійно повторюються одні й ті ж герої… Котики!

Виконавець головної ролі Бенедикт Камбербетч з теплом говорить про свого нового героя: 

“Він був надзвичайно талановитий, Луїс Вейн висвітлював своєю живою ексцентрикою весь світ. Його так любили і шанували кілька поколінь, але потім про нього забули, в тому числі тому що він не займався самопрезентацією, його не цікавили такі “матеріальні речі”. І все-таки справедливість хоч колись перемогла й давні шанувальники згадали про нього ще при його житті. Хочеться вірити, що наш фільм продовжить цю традицію і розповість ще більшій кількості сучасних людей про цій багатогранній художника”.

За словами творця фільму Вілла Шарпа, Камбербетч кілька годин в день тренувався з вчителем, щоб переконливо працювати в кадрі з різною технікою малювання, в тому числі – і двома руками.

Що з цього вийшло – дізнаємося вже в цьому році, точна дата прем’єри “Котячих світів Луїса Вейна” буде відома найближчим часом.