Фільм «Пелюшковий торт» у конкурсі 4:3 int’l short film festival

Короткометражний фільм «Пелюшковий торт» буде змагатися за звання кращої стрічки в Українському конкурсі кінофестивалю 4:3 int’l short film festival, який відбудеться 23-26 вересня у Івано-Франківську

Фільм «Пелюшковий торт» режисерки та сценаристки Анастасії Бабенко, створений за підтримки  ГО  “Сучасне українське кіно”(СУК), візьме участь в Українській конкурсній програмі кінофестивалю 4:3 int’l short film festival. 

Українська фестивальна прем’єра фільму відбудеться в Івано-Франківську на 4:3 int’l short film festival. 

Наприкінці жовтня фільм можна буде побачити на онлайн платформі Takflix в рамках онлайн-кінофестивалю «7+7».

«Пелюшковий торт» — це історія двадцятилітніх Лєни та Віті, у яких щойно з’явилася дитина. Їхнє перше командне завдання — розбудити сина для годування. У післяпологовій палаті, як у чистилищі, обидвоє намагаються прийняти зміни у власному житті, а також — одне одного. “Пелюшковий торт”, ніби абсурдний пам’ятник їхньому батьківству, увінчує кімнату і чекає свого часу. 

У головних ролях – молоді актори Ганнуся Ярмоленко («Секс, Інста і ЗНО») та Любомир Валівоць (“Свінгери”, “Подорожники”).

Сценарій фільму заснований на реальній історії моєї сестри. Коли я прийшла до неї в пологовий будинок, то стала свідком багатьох милих, дотепних і навіть абсурдних ситуацій. Я побачила в ній та її партнері абсолютну любов і абсолютний страх. Зіткнення цих двох протилежних почуттів та інтимність моменту і надихнули мене створити цей фільм. У роботі над сценарієм до мене прийшло приємне усвідомлення, що найважливіші події життя насправді такі тихі і звичайні. Пелюшковий торт – мій дивакуватий пам’ятник красі буденності”,

розповідає режисерка та сценаристка Анастасія Бабенко.

За словами продюсерки Марії Пономарьової, актуальність фільму полягає у тому, що він демонструє батьківство без прикрас, з яким стикаются ще зовсім молоді люді.

Фільм знято в рамках програми “ЄС за ґендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів та ґендерно-зумовленого насильства”, що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою «ООН Жінки» та ЮНФПА.

4:3 int’l short film festival — це пілотна версія локальних фестивалів, ініційована Олександром Гойсаном за підтримки проектного простору Асортиментна кімната, Івано-Франківської Кінокомісії та СУК. Специфіка фестивалю полягає у показі стрічок, відзнятих лише у форматі 4:3. Фестиваль проходитиме 23-26 вересня у Івано-Франківську.

Пелюшковий торт
Україна / 2021 / 17’44”

Режисерка та сценаристка:  Анастасія Бабенко
У ролях: Ганнуся Ярмоленко, Любомир Валівоць 
Продюсерка:  Міра Асадова-Оєторо
Креативна продюсерка: Марія Пономарьова
Оператор-постановник: Роман Хімей
Звукорежисер: Андрій Борисенко
Художниця-постановниця Марія Хомякова
Режисер монтажу Микола Базаркін
Саунд-дизайнер:  Андрій Борисенко
Музика: ‘Poriatui’ by KALUSH ( Sony Music Entertainment / Come True GmbH)

У двадцятилітніх Лєни і Віті щойно з’явилася дитина. У післяпологовій палаті, як у чистилищі, обидвоє намагаються прийняти зміни у власному житті, а також — одне одного.

Про режисерку
Анастасія Бабенко (н. 1989) – українська режисерка, яка працює в Сіетлі та Києві. У кіно прийшла з журналістики. Після закінчення Києво-Могилянської академії, вона знімала новини в Україні, Німеччині та США. Як кураторка, Анастасія також працювала з кількома галереями та кіноцентрами, а у 2020-му — була частиною програмного відділу міжнародного кінофестивалю в Сіетлі. Серед її останніх відеоробіт – співпраця з українським дизайнером Антоном Белінським для Paris Fashion Week. “Пелюшковий торт” — її ігровий дебют.