Головою журі фестивалю КІНОКО стане В’ячеслав Цвєтков

Оператор-постановник В’ячеслав Цвєтков очолить журі Фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО, який буде проходити з 1 по 5 жовтня у Київському Будинку кіно. Повний склад журі буде оголошено згодом у соцмережах фестивалю.

“В’ячеслав Цвєтков — один з найцікавіших українських кінооператорів. Мені здається, що він знайшов прекрасний баланс у документальному кіно. Запропонована ним візуальна мова — не просто є важливим кінооператорським рішенням, а ще й повноцінно працює в синергії з режисерським задумом. Для фестивалю велика честь, що В’ячеслав погодився стати головою журі КІНОКО 2021”

Андрій Котляр, виконавчий директор. 

В’ячеслав Цвєтков народився в місті Українка в Київській області. Навчався у Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв, спеціальність оператор кіно і телебачення, закінчив навчання у 2011 р. Найвідоміші проекти, як оператора-постановника: «Цей дощ ніколи не скінчиться» режисерки Аліни Горлової, «Земля блакитна ніби апельсин» режисерки Ірини Цілик, «Брама» режисера Володимира Тихого, «Парфенон (Стасіс)» режисера Мантаса Кведаравічюса та інші.

У 2021 отримав Приз Міжнародної асоціації документалістів (IDA) за Найкращу операторську роботу за фільм «Земля блакитна ніби апельсин» режисерки Ірини Цілик. 

Під час фестивалю КІНОКО відбудеться й освітня подія за участі В’ячеслава: «Мова зображення, як рушій історії: DOP Слава Цвєтков». Вона буде проходити 3 жовтня о 18:30.

Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО цього року пройде з 1 по 5 жовтня 2021 року у Київському Будинку кіно. Захід відбудеться за підтримки Державного агентства з питань кіно та партнерів фестивалю. Детальний розклад показів буде повідомлено вже незабаром.