Кліп українки Таню Муіньо визнано найкращим відео року на MTV Video Music Awards 2021

Вночі в Нью-Йорку відбулася церемонія нагородження премії MTV Video Music Awards 2021. Репер Lil Nas X та його кліп Montero (Call Me by Your Name), знятий українкою Таню Муіньо, перемогли в трьох із п’яти номінацій.

Роботу режисерки назвали «Відео року», а саму Таню Муіньо відзначили в номінації «Найкраща режисура». Також провокативний кліп, що зачіпає теми релігії, сатанізму та ЛГБТ, переміг у категорії «Найкращі візуальні ефекти»

Перше місце за кількістю нагород MTV VMA 2021 з Lil Nas X розділили співачка Олівія Родріґо та k-pop-гурт BTS — у них теж по три нагороди. Біллі Айліш та Джастін Бібер забрали додому по одній статуетці. З повним списком переможців можна ознайомитися тут.

Традиційно церемонія нагородження порадувала крутими перфомансами. LIl Nas X виконав хіти з майбутнього альбому Montero та Industry Baby і переніс на сцену в’язницю та душову з кліпу на останню пісню.

Foo Fighters пройшлися по своїх піснях з 90-их і виконали Shame Shame з цьогорічного альбому Medicine at Midnight.

Зацініть, як круто Twenty One Pilots підсвітили сцену екранами та заспівали Saturday.

Кантрі-співачка Кейсі Масгрейвс виконала одну з найбільш сумних, красивих і щемливих пісень року star-crossed з однойменного альбому.

Всі виступи MTV Video Music Awards 2021 можна подивитися на YouTube-каналі премії.

СЛУХ