Вже завтра стартує онлайн-фестиваль короткометражних фільмів найкращих режисерок України та Великобританії «7+7»

Мета фестивалю — збільшити видимість жінок в сучасній кіноіндустрії та популяризувати цінності рівноправ’я, взаємоповаги, інклюзії та різноманіття. 

Фестиваль пройде з 14 вересня по 3 листопада на сайті 7plus7.takflix.com. Щотижня протягом фестивалю по два фільми (з України та Великобританії) будуть відкриті до безкоштовного перегляду на територіях України та Великобританії.  До програми увійшли фільми знакові фільми з різних періодів історії кіно: від авангардних експериментів піонерки епохи німого кіно Майї Дерен до короткого метру призерки цьогорічного Берлінале Катерини Горностай. 

У рамках фестивалю також відбудеться серія безоплатних освітніх подій, щоб глибше розкриє проблеми присутності жінок на екрані та в кіноіндустрії. Серед лекторок та панелісток освітньої програми «7+7»: режисерки Катерина Горностай, Ірина Цілик, Жанна Озірна; кінокритикиня Дарія Бадьор (Київський тижневик кінокритиків), культурологиня Ольга Брюховецька (Києво-Могилянська Академія), кінознавець Олексадр Телюк (Центр Довженка); продюсерки Юлія Сінькевич, Олександра Костіна та Валерія Сочивець з України, а також британські дослідники і практики кіноіндустрії.

14 вересня о 18:00 фестиваль стартує з відкритої онлайн-події “Cherchez la femme: слово кураторів «7+7»”. У події візьмуть участь Надія Парфан (кінорежисерка та засновниця онлайн-кінотеатру Takflix), Філіп Ілсон (артдиректор та співзасновник LSFF) і модератор Ілля Гладштейн (продюсер, дистрибутор, засновник кінотеатру Кіно42 у Києві). Мова події — українська та англійська (синхронний переклад).

Посилання на подію-відкриття — https://www.facebook.com/events/1024439234761924 

Офіційний сайт фестивалю7plus7.takflix.com 

Розклад показів і подійhttps://7plus7.takflix.com/uk#schedule

Кінопропрограмаhttps://7plus7.takflix.com/uk/films 

Facebook-сторінка освітніх подійhttps://www.facebook.com/takflix 

Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду та Британської ради в Україні.

Takflix — найбільша онлайн-платформа для легального перегляду українського кіно. У каталозі Takflix зібрана кінокласика, фестивальні хіти, незалежне кіно, короткі метри та художня документалістика. 50% з продажу квитків отримують творці кіно та правовласники.

Лондонський фестиваль короткометражних фільмів (LSFF) був заснований у 2003 році. Фільми представлені на фестивалі, можуть номінуватися на премію BAFTA. Мета LSFF — поставити в центр уваги режисерів, візуальних художників та творчих особистостей з різних напрямків. Кінофестиваль зосереджений на тому, аби навіть голоси з периферії були почуті. Вже 19 років на фестивалі діє принцип надання простору екрану та видимості нетрадиційному й незалежному кінематографу. Програма LSFF прагне створення умов для діалогу глядача з його історією та світом у цілому.