Минулої ночі у Сохо / трейлер 2 (український)

Аня Тейлор-Джой у шокуючому трилері! Містична історія занурює у вишукану атмосферу Лондона 60-х років. Молода дівчина, яка пристрасно захоплюється модою і дизайном, потрапляє в омріяне місто. Згодом вона розуміє, що навколишня реальність перетворюється на моторошне дійство… Жахлива правда вирине назовні та покаже справжні обличчя людей довкола.

РЕЖИСЕР ЕДҐАР РАЙТ ПРО ТРИЛЕР

«Історія «Минулої ночі в Сохо» зародилася під час численних прогулянок вулицями Лондона.  Мене захоплювала не лише його сучасність, але й епоха 60-х років. Це нав’язлива ідея, яка поєднала в собі музику, моду і, звісно ж, кіно. Частково на сюжет вплинула моя любов до драми й трилерів того періоду, а також психологічні горори, що дозволяють занурити глядача в унікальну мандрівку.

Томасін Маккензі та Аня Тейлор-Джой зіграли двох молодих жінок, які живуть в Лондоні в різні періоди часу та яких об’єднує одна жахлива подія.

Лондонський Сохо – не менш важливий персонаж історії. Це місце, яке я обожнюю і якого одночасно боюся. Місце, яке я протягом довгих років мріяв зробити важливим елементом власного кіно.

Фільм було створено для перегляду на великих екранах. Рушійною силою під час знімання стало прагнення зробити трилер повноцінним кінодосвідом. Закриття кінотеатрів в період пандемії лише посилило бажання дати  глядачам змогу насолодитися фільмом так, як я планував, коли все повернеться на свої місця.

Я неймовірно щасливий випустити цей трейлер і подарувати можливість зазирнути за куліси «Минулої ночі в Сохо». Вже не дочекаюся, коли в жовтні весь світ побачить фільм!»

Студія: Universal
Оригінальна назва: LAST NIGHT IN SOHO
Старт в Україні: 28.10.2021
Жанр: трилер
Режисер: ЕДҐАР РАЙТ («На драйві», «Кінець світу»).
У ролях: Аня Тейлор-Джой («Спліт», «Емма», «Нові мутанти»), Метт Сміт (серіали «Доктор Хто», «Корона»), Томасін Маккензі («Кролик Джоджо»).