Дебютний фільм Каті Царик «Обійми мене» претендує на приз кінофестивалю ARFF Amsterdam

Стрічка представлена в номінації «Краща режисерська робота».

Дебютний короткометражний фільм Каті Царик «Обійми мене» претендує на приз Міжнародного кінофестивалю ARFF Amsterdam, повідомляє пресслужба.

ARFF Around Films International Film Festival – щорічний незалежний кінозахід, який проходить в чотирьох містах Європи – Берліні, Барселоні, Парижі та Амстердамі. Протягом року міжнародне професійне журі оцінює і вибирає кращі повнометражні, короткометражні, документальні, рекламні, анімаційні фільми. Цього року фільм Каті Царик – єдина українська стрічка, яка потрапила до шорт-листу ARFF.

За сюжетом фільму «Обійми мене», молода жінка, прокинувшись одного ранку, відчуває глибоку самотність, яку можуть зруйнувати тільки обійми її коханого чоловіка. Не отримавши їх, вона тікає на один день із дому. Відчуваючи гостру потребу бути захищеною, вона носиться столицею не в силах вгамувати свій душевний біль, який на рівні зі справжніми, життєвими проблемами виглядає як марення.

«Кожен із нас має потребу в підтримці, увазі, турботі, в тому, щоб бути почутим, і в почутті захищеності, яке може дати одна проста дія – обійми близької людини. Нам всім потрібні обійми. Ось про це цей фільм»,

коментує свою роботу режисерка Катя Царик.

Головну жіночу роль виконала Вікторія Карпінська, головну чоловічу – Олег Завгородній. Зйомки фільму тривали чотири дні, у тому числі в київському метро.

Прем’єра стрічки «Обійми мене» відбулась на кінофестивалі «Молодість» у червні 2021 року. На широкий екран короткометражка має вийти взимку 2022 року.

Церемонія вручення премії ARFF Amsterdam відбудеться 24 вересня 2021 року в Амстердамі.

ДМ