Фільм “Легенда про Зеленого лицаря” відкриє покази програми “Гала-Прем’єри” 12-го ОМКФ

Епічне фентезі “Легенда про Зеленого лицаря” стане фільмом-відкриття позаконкурсної програми “Гала-Прем’єри” 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Стрічка від режисера Девіда Ловері та студії А24 “Легенда про Зеленого лицаря” заснована на легендарній поемі “Сер Гавейн і Зелений лицар”. Поема невідомого автора й досі залишається одним з найвидатніших творів англійської літератури, який надихав Вільяма Шекспіра та Дж. Р. Р. Толкіна.

Епічно-фантазійна пригодницька стрічка “Легенда про Зеленого лицаря” розповідає історію сера Ґавейна, нерозважливого та норовливого племінника короля Артура, який зухвало вступає у протистояння з Зеленим Лицарем – загадковим смарагдовим велетом, який перевіряє людей на стійкість. Ґавейн бореться з привидами, гігантами, злодіями та інтриганами на своєму шляху, який зрештою стане визначальним у його долі і покаже, чого насправді вартий Ґавейн в очах родини та королівства у протистоянні з архіворогом.

Головні ролі у стрічці виконав номінант на премію “Оскар” та володар премії BAFTA Дев Патель і лауреатка премії “Оскар” Алісія Вікандер.

Девід Ловері – американський режисер, сценарист, монтажер і продюсер. Народився в 1980 році в Мілвокі (США). Його фільм “Несвяті”, в якому зіграли Руні Мара та Кейсі Еффлек, був номінований на Ґран-прі журі кінофестивалю “Санденс” 2013 року та брав участь у секції “Тиждень критики” на Каннському кінофестивалі. У 2017 році його фільм “Історія примари” була представлена в конкурсі Best of Next! на фестивалі “Санденс”. Станом на 2021 рік його режисерська фільмографія налічує шість повнометражних фільмів, а також низку короткометражних та телеепізодів.

Глядачі 12-го ОМКФ першими побачать фільм “Легенда про Зеленого лицаря”, показ якого відбудеться 14 серпня. А в український прокат стрічка вийде 26 серпня 2021 року, завдяки дистриб’юторській компанії “Вольга Україна”.

Нагадуємо, що 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 21 серпня. Придбати Фестивальні абонементи можна за посиланням: https://bit.ly/31wldYJ.