DZIDZIOFILM назвали дату кінотеатрального прокату комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ»

У липні цього року кінокомпанія DZIDZIOFILM завершила зйомки комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ», режисером якої є Михайло Хома (DZIDZIO), і вже приступила до монтажу стрічки.

Попередній успішний досвід співпраці з українською кінодистриб’юторською компанією B&H Film Distribution Company щодо фільму «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ» без сумніву визначив подальше партнерство з фільмом «ДЕ ГРОШІ».

«B&H сильні, професійні і мають особливе “чуття” успіху! Мені приємно працювати з такими партнерами»,

— коментує режисер-постановник та головний герой фільму Михайло Хома (DZIDZIO).

«Король комедійного жанру Михайло Хома (DZIDZIO) радує нас черговим успішним кінопроектом. Нам дуже приємно знову бути разом!»,

— коментує співпрацю Богдан Батрух, засновник компанії B&H Film Distribution.

Продюсери та дистриб’ютори обрали традиційний для DZIDZIO та команди осінній кінопрокатний сезон та визначили дату прем’єри у кіно — 21 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, що фільм «ДЕ ГРОШІ» є одним з переможців 14-го конкурсу кінопроєктів та отримав фінансову підтримку Державного агентства з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Фото надані прес-службою DZIDZIOFILM.

ПРО ФІЛЬМ

Піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання «ДЕ ГРОШІ» цікавить не тільки його. Всі в цьому будинку шукають гроші.

Назва: «ДЕ ГРОШІ»
Прем’єра: 21.10.2021
Жанр: комедія-квест
Виробництво: DZIDZIOFILM (за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України)
Хронометраж: 99 хв
Країна: Україна
Режисер-постановник Михайло Хома (DZIDZIO)
Продюсери: Анатолій Безух, Діана Юраш
Режисерська співпраця: Тарас Дронь
Сценаристи: Сергій Алімов, Тарас Дронь, Сергій Либа, Павло Остріков, Кирило Тимченко, Михайло Хома та Діана Юраш
Оператор-постановник: Юрій Король
Художник-постановник: Максим Німенко
Креативний продюсер: Сергій Либа
Художник костюмів: Олена Гресь
Художник по гриму: Алла Лєонова
Композитор: Роман Дудчик

Ролі виконують: Ада Роговцева, Михайло Хома, Сергій Либа, Анна Буткевич, Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Сталіна Лагошняк, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Діма Варварук, Сергій Бачик, Василь Ващук, Назарій Гук та інші.

Генеральний медіа-партнер — телеканал «Україна».