Короткометражний фільм Анастасії Буковської вийшов онлайн

На онлайн-платформі Takflix вийшла стрічка Анастасії Буковської «Бульмастиф». Фільм доступний українською з англійськими субтитрами на території України.

«Бульмастиф» – це історія ветерана АТО Міті, який намагається повернутися до мирного життя. Одного вечора він зустрічає загубленого бульмастифа. Собака допомагає герою відпустити спогади про пережитий досвід. «Бульмастиф» – це алегорична оповідь про посттравматичний розлад та те, як люди по-різному з ним справляються. Хтось намагається замкнутися та втрачає контроль над емоціями, а хтось переживає події знову й знову та знаходить порятунок в алкоголізмі.

Режисеркою фільму є Анастасія Буковська — засновниця Family Production, що знімали рекламні ролики для Nike, Vodafone, Dior, Diesel, «Моршинська» тощо. Головні ролі у фільмі виконали Євген Ламах («Крути 1918», «Черкаси»), Олексій Горбунов та Ніна Антонова. Оператор фільму – Антон Фурса («Додому»).

«Бульмастиф» – найкращий короткометражний фільм Міжнародного конкурсу, лавреат призу Екуменічного журі та Спеціального диплому журі Національного конкурсу на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість», лавреат «Золотої Дзиґи» в номінації Найкращий короткометражний фільм, а також учасник низки міжнародних кінофестивалів.

Актуальність теми полягає в тому, що суспільство забуває про трагедії, які відбуваються поруч і не готове приймати назад людей, які потребують психологічної підтримки. Потік новин робить наше ставлення черствим до навколишньої дійсності, і герої новинних зведень стають лише частиною неминучою статистики. Тому кожна людина, яка пережила війну, стихійне лихо або хворобу постає перед вибором: закритися в собі і намагатися забути про все (але зробити це неможливо); або кожен день нагадувати собі і оточуючим про те, що сталося. 

– Анастасія Буковська, режисерка

Фільм