Кавер на хіт гурту Океан Ельзи “Той день” у виконанні Злати Огневич: вийшов новий саундтрек до спортивної драми “Пульс”

Творча команда фільму “Пульс” презентувала нову музичну тему до стрічки – композицію “Той день”. Виконавицею стала Злата Огневич, аранжувальником – Євген Філатов (The Maneken):

22 липня розпочинаються кінотеатральні покази довгоочікуваної спортивної драми “Пульс” (виробництва Kinorob, що входить до складу FILM.UA Group). Сьогодні, за кілька днів до старту кінотеатрального прокату стрічки, вийшов новий саундтрек разом з кліпом до нього. Ця композиція називається “Той день”, де вокалісткою виступила популярна співачка Злата Огневич, а аранжування здійснив відомий музикант та композитор Євген Філатов (The Maneken), який також є композитором “Пульсу”. Цей саундтрек є кавером на однойменний хіт гурту “Океан Ельзи”, написаний наприкінці 90-х їх фронтменом Святославом  Вакарчуком.

Продюсер стрічки Єгор Олесов розповідає про те, як з’явилася ця композиція:

“Напередодні старту показів “Пульсу” хотілось додатково нагадати глядачеві про фільм. Саме тому і виникла ідея записати та випустити пісню, яка б перетиналась з ідеями нашої надихаючої стрічки. Я звернувся до Святослава Вакарчука, з яким неодноразово працювали над музичними темами до фільмів. Ми разом взялися переглядати репертуар гурту “Океан Ельзи”, і саме трек “Той день” видався нам найбільш відповідним тому, про що власне і є кінокартина “Пульс”. Проте цей хіт хотілось записати в іншому аранжуванні та з жіночим вокалом, адже головна героїня фільму є жінка. В реалізації цього задуму нам допомогли прекрасна співачка Злата Огневич та чудово знайомий з фільмом композитор Євген Філатов.

“Продюсер фільму Єгор Олесов показав мені, що існує світова практика промо художніх фільмів у вигляді ось таких монтажних кліпів і нарізок з різних фрагментів стрічки, а також переосмислення сучасного хіта. Мені сподобалася ця ідея і я порекомендував звернутися до Злати Огнєвіч, як до великого професіонала та володарки сильного тембру. Ми домовилися, що хочемо отримати потужну музичну конструкцію. Під час переосмислення пісні «Океану Ельзи» я керувався тим, що додав в композицію звуки пульсації, які використовував у фільмі та під час написання оригінального саундтреку. Вони дещо об’єднують всю історію. А сенс пісні, на мій і на погляд продюсера фільму, дуже добре розкриває суть стрічки”,

– розкриває деталі роботи над піснею композитор Євген Філатов.

“В дитинстві я мріяла потрапити в кіно. І коли мені запропонували заспівати саундтрек до українського фільму “Пульс”, я неймовірно зраділа. Для мене це велика честь працювати з такою талановитою, креативною командою і звичайно було приємно заспівати пісню гурту “Океан Ельзи” – легендарного гурту, який я обожнюю з дитинства. Для мене глибоке значення має ця пісня, і вона зараз набула для мене інших, додаткових сенсів в рамках кінофільму “Пульс”,

– ділиться враженнями від виконання саундтреку “Той день” українська співачка та композиторка Злата Огневич.

Нагадаємо, що першим офіційним саундтреком художнього фільму “Пульс” стала композиція у виконанні популярної української реперки alyona alyona під назвою ‘GO’!

Наголошуємо, що старт широкого національного кінопрокату спортивної біографічної драми “Пульс” заплановано на 22 липня 2021 року.