12-й ОМКФ оголосив перших гостей фестивалю!

Дворазовий номінант на “Золотий глобус” та премію BAFTA Даніель Брюль та кінопродюсер Мальте Ґрунерт представлять свій новий спільний фільм “Поганий сусід” та проведуть майстер-клас, яким відкриють Літню кіношколу. Приїзд гостей на фестиваль організовано спільно з Goethe-Institut в Україні.

Трагікомедія “Поганий сусід” — режисерський дебют Даніеля Брюля, у якому він зіграв гіперболізовану версію самого себе. Продюсером стрічки виступив Мальте Ґрунерт. У фільмі досліджуються теми джентрифікації та соціальної нерівності в Берліні.

За сюжетом, головний герой Даніель — відомий актор, який разом з дружиною та дітьми живе у пентхаузі в стильному районі Пренцлауер-Берґ. Одного ранку він готується полетіти до Лондона на кінопроби до супергеройського блокбастеру, але дорогою заходить у бар, де зустрічає свого сусіда. Той явно знає набагато більше про Даніеля, ніж герой собі уявляв… Восени кінодистриб’юторська компанія “Своє кіно” випустить стрічку “Поганий сусід” в національний прокат.

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 21 серпня. Придбати Фестивальні абонементи можна за посиланням: https://bit.ly/31wldYJ.

Також доступні абонементи “Літня кіношкола”: https://bit.ly/3xtfZur.