Анімаційний фестиваль LINOLEUM 2021 оголошує офіційну конкурсну програму — 79 картин з усього світу

Вітаємо,

раді представити конкурсну програму анімаційного фестивалю LINOLEUM 2021, який відбудеться з 1 по 5 вересня.

Цьогоріч організатори фестивалю отримали 2892 заявок з 75 країн світу, 79 з яких були відібрані для участі в конкурсній програмі фестивалю. Переможці будуть визначені в межах Міжнародного конкурсу (45 фільмів)Українського конкурсу (10 фільмів) та Конкурсу комерційної анімації (24 фільми)

Детальніше.у пресрелізі

Заплановані програми експериментальної та дитячої анімації, покази української ретроспективи, програми LADIES FIRST (фільми жінок про жінок), а ще програма свіжої польської анімації від щорічного партнера фестивалю O!PLA

Також на глядачів чекають дві ретроспективи естонської анімації (класична й сучасна), продовження тогорічної підбірки #killmeplease, яка пройде двома різними програмами, а ще підбірка, присвячена темі фестивалю і VR анімація. І найголовніше оновлення фестивальної програми: підбірка New Faces представить роботи перспективних українських аніматорів, які ще не брали участь у фестивалі.

Покази фільмів конкурсних та позаконкурсних програм LINOLEUM відбудуться у київському кінотеатрі «Жовтень». Освітня програма проходитиме офлайн безкоштовно за попередньою реєстрацією та транслюватиметься онлайн на YouTube-каналі та Facebook-сторінці фестивалю.