Кінопроєкт Романа Бондарчука “Редакція” отримав підтримку фонду Eurimages

Кінопроєкт режисера Романа Бондарчука “Редакція” — про розслідування співробітника місцевої газети підпалів та пожеж у лісах — отримав 140 тисяч євро загальної фінансової підтримки від фонду Eurimages.

За результатами 163-го засідання Ради правління фонду Eurimages кінопроєкт режисера Романа Бондарчука “Редакція”, який є одним із переможців 14-го конкурсного відбору Держкіно, отримав 140 тисяч євро загальної фінансової підтримки від фонду, повідомляє Держкіно.

Оскільки Україна виступає в цьому проєкті мажоритарієм – українська сторона отримає на виробництво картини понад 110 тисяч євро. Україну на засіданні Ради правління фонду Eurimages презентували нацональні представники Володимир Яценко та Сергій Зленко.

“Редакція” — українсько-німецька драма з елементами комедії, яка висвітлює одну з найбільш гострих і значущих проблем цифрової ери — життя людини у світі постправди серед заангажованих ЗМІ та всюдисущих соцмереж.

Головний герой Юра, молодий співробітник природничого музею, вирушає в експедицію на пошуки рідкісного ховраха, але стає свідком підпалу лісу. Він приносить фото підпалювачів у редакцію місцевої газети й за збігом обставин лишається в ній працювати. Юра починає власне розслідування, кому вигідні підпали та чому горять ліси.

Автори сценарію — Алла Тютюнник, Роман Бондарчук і Дар’я Аверченко, оператор — Вадим Ільков. Продюсерки картини — Дар’я Бассель, Дар’я Аверченко (Україна), Таня Георгієва-Вальдхауер (Німеччина). Виробництво — Moon Man за підтримки Держкіно.

Постер фільму:

cinema.in.ua