Європейський дистриб’ютор придбав права на «Відблиск» Васяновича

Фільм розповість про українського хірурга Сергія, якого російські військові взяли в полон на Донбасі.

Європейський дистриб’ютор New Europe Film Sales (Варшава) придбав права на новий фільм українського режисера Валентина Васяновича «Reflection» («Відблиск»).

Кінопроєкт Васяновича викликав інтерес під час французького кінофестивалю Les Arcs.

Фільм розповість про українського хірурга Сергія, якого російські військові взяли в полон на Донбасі. У полоні він стає свідком жахливих сцен принижень, насильства та байдужості до людського життя. Після звільнення він повертається додому й намагається знайти мету в житті, відновлюючи відносини з дочкою і колишньою дружиною. Він вчиться знову бути людиною, бути батьком і допомагати дочці, яка потребує його любові та підтримки.

«Ми були вражені емоційним і візуальним впливом бачення Валентина. Це фільм, який ви не зможете забути. Я не можу дочекатися, щоб показати це світу»,

– сказав генеральний директор New Europe Ян Нашевскі.

Нагадаємо, проєкт фільму став переможцем Одинадцятого пітчингу Держкіно. Тоді було заявлено, що бюджет стрічки складає 31,3 млн грн. Держава надала йому 25 млн грн фінансової підтримки (80%). Проєкт також було представлено на пітчингу Одеського кінофестивалю, де він взяв приз від каналу «Україна» в розмірі 60 тис. грн.

ДМ