КМКФ «Молодість» радий оголосити переможця Boat Meeting — проєкт «Мрія Кіри»!

У межах індустрійної секції 50-го КМКФ «Молодість» 4-го червня у KOOPERATIV ARENA завершився міжнародний ринок копродукції Boat Meeting, на якому кінематографісти-початківці представили свої перші роботи.

Переможцем став український проєкт «Мрія Кіри» продюсера Андрія Корнієнка та режисера Дениса Колеснікова. Проєкт отримає від партнера Boat Meeting, компанії Star Media$10 000 на послуги постпродакшену.

«Мрія Кіри» — мюзикл про молоду бібліотекарку, яка не може реалізувати себе в цій професії. Кіра хоче переїхати до Австралії, для чого має отримати необхідний стаж та бореться за право отримати будь-яку офіційну роботу. Паралельно працевлаштуванню вона намагається виховати свою молодшу сестру, з якою Кіра зберігає «страшну» таємницю.

Спеціальну відзнаку журі Boat Meeting отримав український проєкт «ГАЗ» режисера Євгена Сафонова та продюсерки Каріни Хвостенко.
50-й ювілейний кінофестиваль «Молодість» відбувається з 29 травня по 6 червня за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.