1-2 червня розпочинає свою роботу Освітня платформа PITCH UA – просвітницький проєкт від організаторів конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA, що має на меті надати українським творцям аудіовізуального контенту безкоштовний доступ до світових практик інтеграції соціально вагомих тем у кіно, на ТБ та у цифровому сегменті.
Віра Костенко-Кузнецова, контент-директорка, заступниця керівниці TCA (USAID): «Три сезони конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA довели, що в українського креативного сектору є неймовірний потенціал, і він здатен змінювати світ навколо. Завдяки Освітній платформі ми б хотіли розширити аудиторію PITCH UA і надати можливість отримувати знання не лише тим, хто пройшов відбір, чи переміг у конкурсі, а й усім, хто хоче створювати якісний контент, що здатен змінювати світ довкола».
Старт Платформи відбудеться в рамках індустрійної секції МКФ «Молодість» – 1 та 2 червня пройдуть онлайн майстер-класи для сценаристів та кіновиробників: «Соціальна вагомість і комерційний успіх: «Чорнобиль» Крейґа Мейзіна – два в одному» та «Препродакшн успішного проєкту. How to». Обидва майстер-класи проведуть голлівудські продюсери, експерти конкурсу PITCH UA – номінант на премію Emmy Джош Вайнсток і контент-стратег, сценарист та продюсер Адам Сіґел.
Першими запрошеними гостями майстер-класів Платформи стануть Крейґ Мейзін – лауреат премій «Золотий Глобус», BAFTA, двічі – премії Emmy, автор ідеї, сценарист, виконавчий продюсер мінісеріалу HBO «Чорнобиль», за роботу над яким він отримав нагороди Гільдії сценаристів, Гільдії продюсерів та премією Пібоді, а також Джон Вінн – співрежисер та продюсер історичного військового епосу “Захар Беркут”, режисер короткометражного кіно та реклами для Motorola, Lenovo, Microsoft та Bosch.
Катерина Удут, директорка МRM: «Новий освітній проєкт – це завжди челендж. Особливо зараз, коли ринок та календар індустріальних подій медійника є досхочу насичений цікавими та якісними заходами професійного спрямування. Проте у мене не виникає жодного сумніву, що запуск Освітньої платформи PITCH UA буде гарно сприйнятий нашими українськими колегами: це може стати для них місцем зустрічі з однодумцями, джерелом натхнення для нових проєктів, майданчиком для знайомства з визнаними іноземними практиками та професійного зростання. Та й інтерес до конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA, що з року у рік набирав неабияких обертів, а також високий рівень його проєктів-учасників, доводять: українська контент-індустрія, як і наші глядачі, готові до оригінального локального продукту, що якісно та креативно розкриватиме близькі та важливі для суспільства теми. Тож до зустрічі на наших перших майстер-класах у червні на «Молодості»!»
Освітня платформа PITCH UA діятиме на постійній основі – впродовж найближчого року заплановано низку онлайн подій за участі відомих міжнародних фахівців аудіовізуальної індустрії, які співпрацюють з провідними світовими медіа- й кінокомпаніями та мають багаторічний досвід у створенні успішного контенту. Тематично заходи Платформи охоплять найрізноманітніші напрямки аудіовізуальної індустрії і стануть у нагоді усім, хто причетний до створення контенту для різних медіа. Стежте за анонсами Facebook сторінці Платформи та реєструйтесь, щоб отримувати новини та конспекти заходів Платформи на ваш e-mail.
Організатор проєкту – медіаконсалтингова компанія Media Resourсes Management (MRM) за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України.
Онлайн майстер-класи Освітньої платформи PITCH UA в рамках індустрійної секції МКФ «Молодість»:
1 червня, 2021, 18:00 – 20:00
«Соціальна вагомість і комерційний успіх: «Чорнобиль» Крейґа Мейзіна – два в одному»
Майстер-клас для сценаристів
Спікери: Адам Сіґел, Джош Вайнсток (США)
Спеціальний гість (у запису) – Крейґ Мейзін (США), володар нагород Emmy та Golden Globe, автор ідеї, сценарист та виконавчий продюсер серіалу «Чорнобиль».
Відверта розмова про написання сценарію відомого мінісеріалу – від формування ідеї, проведення досліджень, випрацювання структури до розвитку персонажів та інших невід’ємних складових процесу. Ми побачимо, як унікальний підхід Мейзіна підіймає трагічну тему в історії України та привертає увагу міжнародної аудиторії. Ми глибоко зануримося у процес написання сценарію та подискутуємо з учасниками майстер-класу.
Реєструйтесь, щоб взяти участь у майстер-класі онлайн, отримувати новини та конспекти заходів Платформи: https://forms.gle/7EtxR2sMXikdV4Ge6
2 червня, 2021, 17:30 – 19:30
«Препродакшен успішного проєкту. How to»
Майстер-клас для кінематографістів
Спікери: Адам Сіґел, Джош Вайнсток (США)
Спеціальний гість: Джон Вінн, актор, продюсер, співрежисер фільму «Захар Беркут».
Джон Вінн розповість про свій досвід створення української стрічки, а також про те, яким чином препродакшн став секретом її успіху. Ми детально ознайомимось з основами вдалої підготовки, що включає належну візуалізацію та аналіз сценарію, організацію робочих процесів, критичну комунікацію, а також інші, не менш важливі стратегії підготовки. Ми проведемо чесний огляд як сильних, так і слабких сторін українського кіновиробництва, а також поговоримо про найкращі практики, якими можуть скористатися українські кінематографісти.
Реєструйтесь, щоб взяти участь у майстер-класі онлайн, отримувати новини та конспекти заходів Платформи: https://forms.gle/sucmLMFxppiqLy8m8
Детальніше про майстер-класи: https://www.facebook.com/pitchuaeducation
__________________________________________________
Довідково:
Організатор – Media Resources Management (MRM), українська медіаконсалтингова компанія, що надає комплексні послуги у сфері медіа та ентертейменту. MRM – досвідчений організатор багатьох профільних подій у галузі аудіовізуальної індустрії, включно з такими заходами міжнародного рівня як щорічний медіафорум KYIV MEDIA WEEK та конкурс форматів SMALL WORLD. BIG IDEAS.
Освітня платформа PITCH UA виконується за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Основною ціллю TCA є партнерство з урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення опірності української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив, які залучають громадян України до дискусій щодо демократичної трансформації країни та європейської інтеграції.
Головний по текстам
Майже людина