Вагрич та чорний квадрат

23 травня до Дня народження відомого «художника слова» Вагрича Бахчаняна у сінематеці FilmClub з’явилася стрічка Андрія Загданського «Вагрич і чорний квадрат», створена у спільному виробництві кінокомпаніями «Магіка-фільм» та «AZ Film USA».

Вагрич Бахчанян залишив по собі тисячі малюнків, колажів, десятки нотатників, сотні обкладинок книжок і журналів, понад сто томів «телефонних ілюстрацій», абсурдистських п’єс і численних афоризмів. 

Абсурдний, сюрреалістичний світ Бахчаняна заповнює екранний простір фільму – малюнки, анімація, перформанси, театр. У цьому світі криється його загадка. І загадка «Чорного квадрата».

Знайдіть і ви її у фільмі «Вагрич і чорний квадрат», який вже зараз доступний у сінематеці кінокомпанії FilmClub за лінком  https://filmclub.magikafilm.com.ua/film/vagrich-ta-chornij-kvadrat-ukra-nska-vers-ya#vagrich-ta-chornij-kvadrat-ukra-nska-vers-ya 

Авторська версія фільму за лінком https://filmclub.magikafilm.com.ua/film/vagrich-ta-chornij-kvadrat#vagrich-ta-chornij-kvadrat 

Андрій Загданський закінчив Київський театральний інститут, факультет кінорежисури. Працював на кіностудії «Київнаукфільм», був режисером незалежної кіностудії «Четвер». З 1992 року живе та працює в Америці.

FilmClub – відкрита сінематека кінокомпанії «МАГІКА-ФІЛЬМ», у якій вже зараз абсолютно безкоштовно доступні авторські документальні та не тільки стрічки, серед яких фільм Андрія Щербака «Причинна».