Між нами | Трейлер. Завершено виробництво психологічного трилера режисерки Соломії Томащук.

У фільмі йдеться про складний вибір між близькою людиною та моральними принципами. Дві головні героїні — Саша та Аня змушені його зробити: Саша стосовно власного чоловіка, Аня стосовно сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені у темну історію злочину. Слоган стрічки — “Тільки нікому не кажи!”.

В головних ролях – Анастасія Пустовіт та Ірма Вітовська. В одній зі сцен у повному складі знялись музиканти гурту “Вагоновожатые”.

Слоган фільму — «Тільки нікому не кажи».

І він повністю відповідає похмурій і таємничій атмосфері фільму. Адже трилерів на українські екрани досі виходило небагато.

Стрічка «МІЖ НАМИ» стала переможцем 11-го конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно й отримала державну фінансову підтримку у розмірі 11 200 124 грн (100%). Виробництво здійснила компанія ТОВ «АП ЮЕЙ СТУДІО». Зйомки фільму пройшли у Києві влітку 2020 року.

Соломія Томащук є не лише режисеркою, а також співавторкою сценарію. Вона вчилася на режисера у Київському університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого, а з 2016 року працювала там асистенткою М. Г. Іллєнка. З 2012 року почала знімати короткометражне кіно. Її перші роботи брали участь у міжнародних кінофестивалях. Працювала над такими проєктами: «Поламані» (2021), «Іди по воді» (2019), «Бідні люди» (2015) тощо.

Другим співавтором, а також оператором-постановником стрічки став Юрій Дунай. Він закінчив у 2007 році Вищі операторські курси у Державній Вищій Школі Кіно, Телебачення і Театру у м. Лодзь, Польща. Є оператором дебютного фільму Тимура Ященка «Черкаси» (2019 р.), картини «Шлях мерця» Георгія Фоміна (2019 р.) та фільмів Валентина Васяновича «Креденс» (2013 р.) і «Звичайна справа» (2012 р.).

Продюсеркою картини є засновниця ТОВ «АП ЮЕЙ СТУДІО» Поліна Герман. У кіноіндустрії вона працює вже понад 10 років, пройшла шлях від асистентки на майданчику до власниці компанії та продюсерки. Найбільш відома за короткометражною стрічкою «В радості, і тільки в радості» Марини Рощиної, яка у 2018 році отримала приз за найкращий фільм Національного конкурсу на Одеському міжнародному кінофестивалі та КМКФ «Молодість» у 2019-му.
Є продюсеркою повнометражного фільму «Халепа на 5 баксів» (2019 рік), ігрового короткометражного дебюту «Сіль для моря» Сніжани Гусаревич. У 2021 році стала продюсеркою документального фільму «Швидка на периферії», який отримав фінансування від Держкіно України. Також проєкт «АП ЮЕЙ СТУДІО» під назвою «Ціна конфлікту» нещодавно став одним із переможців PITCH UA.

В одній зі сцен у повному складі знялися музиканти відомого гурту «Вагоноважатые», а до саундтреку фільму увійшли їхні пісні «Касета» та «Між нами». Композитор стрічки — Антон Байбаков.