Відбулася друга пресконференція 50-го ювілейного кінофестивалю «Молодість»

6 травня у Kooperativ HUB відбулася друга програмна пресконференція 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який відсвяткує свої півсторіччя з 29 травня по 6 червня 2021 року у гібридному форматі.

Під час пресконференції організатори представили програму, офіційний кампейн і проєкти індустрійної секції та нагадали про 4 різновиди абонементів, що доступні для гостей фестивалю: Cinephile, Industry, Student, Press. Більше про абонементи тут. Крім того, було презентовано ядро індустрійної секції кінофестивалю: перший серіальний пітчинг, розроблений в кооперації з партнерами — 1+1 media, Київстар ТБ та MEGOGO, перший документальний пітчинг у співпраці з B2B Doc, а також міжнародний ринок копродукції Boat Meeting, які відбудуться в рамках 50-ї «Молодості».

«Держава розуміє важливість кінофестивалю і долучається до підтримки заходу. Зокрема, Міністерство культури та інформаційної політики та Держкіно продовжуватимуть сприяти проведенню “Молодості”. Півстоліття фестиваль дивує нас своїми сміливими прем’єрами та цікавими програмами й гостями. Це не просто подія. Це місце, що об’єднує людей з кіно, беручи акцент справжніх історій: ті, що кидають виклик і дозволяють задуматися»,

Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Едоардо Крісафуллі, директор Італійського інституту культури в Україні, анонсував пересувну виставку «Сторіччя. Федеріко Фелліні у світі», яка відбудеться в Музеї кіно Національного центру Олександра Довженка з 04.06. по 25.07. Експозиція виставки розкриє надзвичайну особистість та мистецький шлях режисера Фелліні, який подарував усьому світу чарівний образ Італії у кіно. 

Андрій Халпахчі, художній керівник «Молодості», оголосив програму 50-го кінофестивалю, яка включатиме до 200 кінокартин. Список буде доповнено.

«Історія кінофестивалю “Молодість” — це півсторічна панорама світового кіно. Початківці минулих років давно стали метрами та лауреатами “Оскара”, Каннського, Венеціанського та Берлінського кінофестивалів. Одночасно з цим і з’являлася 30-річна історія становлення нового українського кінематографа. Я впевнений, що цьогорічна програма відкриє нові імена та горизонти розвитку як українського, так і іноземного кіно. Різноманітність фільмів задовольнить будь-який смак»,

— прокоментував програму Андрій Якович.

Також про підтримку програми міжнародного конкурсу короткого метру заявив Дмитро Суханов, голова Асоціації кіноіндустрії України.

Традиційно, генеральним медіапартнером кінофестивалю виступить 1+1 media. Юлія Жмакіна, директорка департаменту ранкового мовлення, розповіла про цьогорічну співпрацю з «Молодістю» та представила ведучих Церемоній відкриття та нагородження — Людмилу Барбір, Єгора Гордєєва, Ірму Вітовську й Тараса Цимбалюка. Також під час пресконференції відбулась презентація довгоочікуваних офіційних відеороликів 50-го ювілейного кінофестивалю, створених у співпраці з Radioaktive Film та Fedoriv Agency. «В роздумах над вічним не пропусти “Молодість”», — офіційний слоган головної кіноподії року. 

Євгенія Яцута, генеральна продюсерка та співвласниця Radioaktive Film: «Коли ми отримали пропозицію зняти ролики для кінофестивалю, ми погодилися не задумуючись, адже кожен з нашої команди має особливі та теплі спогади, пов’язані з “Молодістю”».