Асоціація кіноіндустрії України підтримує 50-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»

Уперше за свою історію Асоціація кіноіндустрії України виступає партнером Міжнародного короткометражного конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» та дарує грошову винагороду в розмірі 2000 доларів переможцю, якого визначатиме міжнародне журі фестивалю.

Ми обговорювали пропозицію нашої колеги та торішньої переможниці фестивалю Анастасії Буковської із членами Асоціації та вирішили, що підтримуємо конкурс. Ми раді бути частиною підтримки, саме молодих авторів, що пробують себе в короткій формі, чим дотримуємось місії Асоціації у сприянні молодим талантам. Це близько для Асоціації по всьому спектру наших освітніх програм і міжнародної репрезентації індустрії в світі. Сподіваюся, що це стане щорічним ритуалом»,

наголосив голова Асоціації кіноіндустрії України Дмитро Суханов.

У попередні роки Асоціація кіноіндустрії України плідно співпрацювала з КМКФ «Молодість» під час організації українського національного стенда на кіноринку в Каннах, проведення освітніх програм у межах фестивалю та партнерських заходах на кшталт «Перший форум “Продакшн в Україні”».

Окрім того, член Асоціації кіноіндустрії України, компанія Radioaktive Film виступила продакшн-партнером кінофестивалю, а саме — виробила спільно із Fedoriv Agency рекламні ролики для нього.

«Скільки пам’ятаю себе, стільки ж пам’ятаю “Молодість”. Колись ми прогулювали пари заради цього чудового фестивалю, коли він відбувався восени. Радію, що зараз він “переїхав” у весну та літо. Ми вклали всю душу, і сподіваємося, що промо буде цікавим і зрозумілим»

поділилася спогадами Євгенія Яцута, продюсер та co-owner продакшну .

Режисеркою рекламних роликів виступила Анна Бурячкова. Додамо, що зараз авторка працює над повнометражним ігровим дебютом «Коли нам було 15», де продюсерами є члени Асоціації Наталя Лібет та Віталій Шереметьєв.

Ювілейний 50-й КМКФ «Молодість» відбуватиметься з 29 травня до 6 червня. Нагороди переможцям вручатиме відома українська актриса Ірма Вітовська, яка у 2019 році була головою Міжнародного журі 48-ї «Молодості».