Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО

Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО оголошує прийом робіт на конкурс. До участі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи. У цьому році програма фестивалю поповниться 2 новими конкурсами —  повнометражних документальних фільмів та рекламних відео. Подати роботу можна до 1 серпня  2021 року, заповнивши анкету на офіційному сайті фестивалю

“Ми ростемо, і в 2021 році програму фестивалю складатимуть аж 6 конкурсів: студентський конкурс, конкурс повнометражних ігрових фільмів, конкурс повнометражних документальних фільмів,  конкурс короткометражних фільмів, конкурс музичних відео та конкурс реклам. При відборі робіт особлива увага приділятиметься саме візуальній, естетичній та технічній складовим твору. Тому це неабияке задоволення переглядати програму фестивалю КІНОКО на великому екрані”

програмна директорка Анастасія Тиха. 

4-й фестиваль проходитиме з 1 по 5 жовтня 2021 року у гібридному форматі, а головні події відбуватимуться в київському Будинку Кіно. У 2020 році фестиваль проходив за підтримки Держкіно та парнерів. 

КІНОКО — єдиний в Україні фестиваль кінооператорського мистецтва, який започаткований у 2018 році.