Стрічка «Пульс» вийде в кінотеатрах в середині літа 2021 року

Кінотеатральний прокат спортивної драми «Пульс» розпочнеться 22 липня цього року, за день до старту Токійської Олімпіади. А ще до початку показів творча команда фільму підготувала сюрприз, про який стане відомо в середині травня.

Вихід художнього повнометражного фільму «Пульс» (виробництва компанії KINOROB, що входить до складу FILM.UA Group) на великі екрани був запланований на 8 квітня. Але чергове введення жорсткого карантину у значній кількості регіонів України змусило творців стрічки перенести реліз на більш сприятливий період. У результаті старт прокату спортивної драми «Пульс» в національних кінотеатрах запланований на 22 липня 2021 року. Ця дата була обрана не випадково, адже фільм про реальну українську легкоатлетку та чемпіонку Оксану Ботурчук вийде за день до старту 32-их Олімпійських Ігор, які проходитимуть в Токіо (Японія).

«Непросто було прийняти факт ще одного переносу виходу цієї надихаючої кінострічки. Проте ці тимчасові негаразди лише загартовують, і ми продовжуємо вірити в те, що «Пульс» скоро дійде до масового глядача і обов’язково йому сподобається. Випускати українську спортивну драму в один час з Олімпійськими Іграми здається нам цілком доречним та важливим з точки зору підтримки участі у них українських спортсменів. Справді, у цьому є щось символічне»,

– ділиться очікуваннями продюсер стрічки Єгор Олесов. 

За відсутності нових карантинів, викликаних епідемію коронавірусної інфекції, з середини липня «Пульс» можна буде побачити в переважній більшості кінотеатрів країни. У рамках прокату заплановані покази спеціальної інклюзивної версії фільму, подробиці про це будуть повідомлені додатково. Також в середині травня буде оголошена важлива новина для всіх, хто чекає на цей спортивний байопік про боротьбу та волю до перемоги. 

Нагадаємо, що наприкінці січня 2021 року відбулась світова прем’єра спортивної драми «Пульс» у рамках Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, США). У результаті стрічка здобула 2 основні нагороди цього міжнародного кінофестивалю – найкращий фільм та найкращий режисер. Та на цьому фестивальна історія української картини не закінчується. Її включили до своїх основних програм ще два міжнародні фестивалі. Це французький Nice International Film Festival та американський Richmond International Film Festival.