Цифри 18 DOCUDAYS UA

18 Docudays UA минув дуже плідно! Хочемо поділитися з вами цифрами про кількість відвідувачів, онлайн-подій та документальних фільмів, а також попросити вас про зворотний зв’язок.

Цього року фестивальне кіно можна було дивитися на DOCUSPACE протягом 30 днів! Ми розділили з вами 36 онлайн-подій та дві церемонії. Спілкувалися з книгами у нашій «Живій бібліотеці» протягом 27 годин. До нас віртуально завітали 77 гостей з 12 країн: Великобританії, Данії, Канади, Колумбії, Польщі, США, Франції, України, Китаю, Чехії, Словаччини та Німеччини.

На онлайн-платформі DOCUSPACE було доступно 3 969 хвилин актуального документального кіно. Це 105 документальних стрічок з 37 країн світу. Фестивальні фільми переглянули 19 749 разів78 930 — така цифра охоплення фестивальних онлайн-подій. Загалом протягом 18 Docudays UA до нашого онлайн-кінотеатру завітало 58 520 відвідувачів. Читайте повну статистику за посиланням.

Дякуємо усім, хто долучився до дружньої родини шанувальників документального кіно. Допоможіть улюбленому фестивалю стати ще кращим. Маленький крок для глядача — великий для фестивалю! За посиланням — анкета, яка займе 15 хвилин вашого часу і допоможе вдосконалити нашу роботу надалі. (Пошепки: хто проходить опитування, в кінці отримує код на безкоштовний квиточок!)

DOCUSPACE — онлайн-кінотеатр Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Він гуртує креативну спільноту документалістів/-ток, правозахисників/-ць, організаторів/-ок та модераторів/-ок кіноподій і всіх поціновувачів/-ок документального кіно. Тут можна дивитися кураторські добірки документальних стрічок, обговорювати їх та втілювати якісні зміни в життя своєї спільноти.

Чотири кроки, які ми пропонуємо вам зробити просто зараз: дізнайтеся, дивіться, дискутуйте, дійте.
Чільне фото:  «Громадянин Біо», реж. Тріш Долман «76 днів», реж. Хао Ву, Вейші Чень, Анонім