Дивіться «Абатство Даунтон 2» у кінотеатрах вже на Різдво!

Весь акторський склад команди «Абатство Даунтон» повертається у кіноісторії «Абатство Даунтон 2». До них також приєднаються Г’ю Денсі, Лора Хеддок, Наталі Бай та Домінік Вест.

Сьогодні, 19 квітня, 2021 року, голова кінокомпанії Focus Features Пітер Куявський оголосив про початок виробництва фільму «Абатство Даунтон 2» разом з компанією Carnival Films. Весь акторський склад команди «Абатство Даунтон» знову повернеться на знімальний майданчик. До них також приєднаються нові актори, серед яких: Г’ю Денсі, Лора Хеддок, Наталі Бай та Домінік Вест. Автором сценарію став володар премії «Оскар», творець оригінального серіалу – Джуліан Феллоуз. Продюсерами стрічки виступили  володарі премій «Еммі» й BAFTA Ґарет Нім та Ліз Трубрідж. У якості режисера до команди долучився Саймон Кертіс.

«Минулий рік став справжнім випробуванням для усіх нас. Протягом довгого часу ми не мали змоги бути поруч з нашими рідними та друзями. Тож зараз, як ніколи, приємно усвідомлювати, що попереду на нас чекають кращі часи і вже наступного Різдва ми знову зустрінемося з улюбленими героями «Абатства Даунтон»,

коментує продюсер стрічки Ґарет Нім.

Голова кінокомпанії Focus Features Пітер Куявський додає: «Годі уявити кращого місця для святкування, ніж вдома. Тому напередодні свята ми вирішили зробити подарунок для шанувальників сімейства Кроулі та возз’єднати їх з улюбленими героями культової історії!»