Фільм Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» змагатиметься в конкурсі престижного «oscar-qualifying» кінофестивалю True/False в США

5-9 травня 2021 українська документальна стрічка This Rain Will Never Stop братиме участь у важливому американському кінофестивалі True/False Film Fest

Цей фестиваль відноситься до рідкісної категорії «oscar-qualifying». Наприклад, перед 93 церемонією Оскару Американська кіноакадемія акредитувала в цю категорію лише 22 світові фестивалі: саме учасники їх конкурсної програми – це фільми, що потенційно можуть податися на Оскар в категорії «документальне кіно». Кожного року цей перелік оновлюється.

True/False Film Fest, згідно їх місії, відбирає фільми з творчою формою та інноваційною точкою зору на сучасність, здатні спровокувати дискусії навколо піднятої теми.

Нагадаємо, що світова прем’єра «Цей дощ ніколи не скінчиться» відбулась на найбільшому міжнародному фестивалі документального кіно IDFA 19 листопада 2020 в Амстердамі. Там стрічка Аліни Горлової отримала нагороду «Найкращий повнометражний фільм» в секції «Перша Поява» IDFA. 

22 листопада 2020 фільм отримав головну нагороду одного із найстаріших світових фестивалів «Festival dei Popoli». А в березні 2021 року відбулась національна прем’єра в світовій конкурсній програмі Docudays UA, та стрічка «Цей дощ ніколи не скінчиться» отримала спеціальну правозахисну нагороду від незалежної платформи Current Time.

«Цей дощ ніколи не скінчиться» був профінансований Держкіно України, Латвійським кіноцентром, фондами IDFA Bertha Fund та Doha Film Institute, та підтриманий Українським Інститутом в міжнародному просуванні завдяки програмі proMOTION.

Стрічка запрошує глядача доєднатися до потужної та візуально вражаючої монохромної подорожі Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі «війна-мир». Андрій Сулейман разом із батьками переїхав із Сирії в Україну, але знову зустрівся із війною уже в новій країні. Він є волонтером Червоного Хреста та працює з жертвами збройного конфлікту. 

Творча команда фільму “Цей дощ ніколи не скінчиться” (This Rain Will Never Stop):

Режисерка – Аліна Горлова

Оператор – В’ячеслав Цвєтков

Звукорежисер – Василь Явтушенко (4EARS Sound Production) 

Композитор – Serge Synthkey (Сергій Сінській), Goran Gora

Монтажери – Ольга Журба, Семен Мозговий, Аліна Горлова

Сценарісти – Аліна Горлова, Максим Наконечний

Продюсер – Максим Наконечний (TABOR, Україна)

Лінійна продюсерка – Олена Яковицька (TABOR, Україна)

Ко-продюсери – Ilona Bičevska (Avantis promo, Латвія), Patrick Hamm (Bulldog agenda, Німеччина)