Фільм-призер Берлінале з українськими акторами виходить онлайн

В онлайн-кінотеатрі Takflix.com вийшов короткометражний фільм «Прощавай, Головін». Фільм доступний мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами на території України.

За сюжетом фільму для головного героя, Яна Головіна смерть батька – це шанс на нове життя за межами рідної країни. Коли він готується піти і попрощатися з сестрою, він змушений зіткнутися зі своїм рішенням — чому він завжди сліпо рухається вперед і що він залишає позаду.

Головні ролі виконали Олександр Рудинський, що став улюбленцем тисяч українців після серіалу «Перші ластівки. Залежні» та Даша Плахтій — виконавциця головної ролі у фільмі «Стрімголов» Марини Степанської.

Стрічка «Прощавай, Головін» у 2020-му році перемогла на Одеському міжнародному кінофестивалі у номінації Найкращий короткометражний фільм. 

Мат’ю Ґрімар — письменник і режисер-самоук з Монреалю, Канада. Його розповіді отримують свій стиль з молодіжної культури та людського досвіду. Мат’ю зняв понад 40 музичних відео, а також кампанії для Lancôme, Toyota, P&G та інших.

Дивитись фільм — https://takflix.com/uk/films/proschavay-golovin