Новий фільм Надії Парфан виклали у відкритий доступ

2 квітня в онлайн-кінотеатрі Takflix.com вийшов фільм «Жінки, що грають в ігри». Стрічка розповідає про переможниць премії Women in Arts 2021, яку щороку проводять ООН Жінки в Україні та Український Інститут. Фільм доступний безкоштовно на території всього світу, з англійськими субтитрами та у повній якості.

«Жінки, що грають в ігри» — це колективний портрет семи визначних жінок української культури. Героїнями фільму стали переможниці цьогорічної премії Women in Arts 2021: письменниця Софія Андрухович, культурна журналістка Віра Балдинюк, диригентка Оксана Линів, театральна режисерка Тамара Трунова, художниця Аліна Клейтман, культурна менеджерка Юлія Федів і кінорежисерка Ірина Цілик. 

У вигадливій мистецькій формі стрічка розповідає про творчий шлях жінок культури. «Це фільм-гра, що повертає нас у дитинство і допомагає згадати, як все починалось. Героїні фільму — дівчатка, що виросли і «дали жару». Вони не розкажуть вам про успішний успіх, але саме вони якнайкраще знають правила гри — і як правильно їх порушувати», — розповідає авторка фільму Надія Парфан.

Фільм знятий ООН Жінки в Україні та Українським Інститутом на підтримку незалежної щорічної премії Women in Arts. Премія заснована у 2019 році, її мета — звернути увагу на досягнення жінок, які працюють у мистецтві, і надихнути їх на нові успіхи.

Дивитись фільм — https://takflix.com/uk/films/women-who-play

Надія Парфан — українська кінорежисерка, креативна продюсерка, засновниця онлайн-кінотеатру Takflix.com. Навчалася в Кіношколі Анджея Вайди у Варшаві. дебютний повнометражний фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомунунерго» отримав премію «Золота дзиґа» Української Кіноакадемії за найкращий документальний фільм, а також премію «Кіноколо» Спілки кінокритиків України.   

Фільм знятий компанією Phalanstery Films на замовлення Українського Інституту та ООН Жінки в Україні, в рамках глобального мистецького марафону HeForShe Arts Week. Продюсером стрічки є Ілля Гладштейн («Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»). Музику до фільму написала композиторка Маргарита Кулічова (Grisly Faye).

Український інститут – державна інституція в сфері управління Міністерства закордонних справ України. Місія Українського інституту – зміцнення міжнародної і внутрішньої суб’єктності України засобами культурної дипломатії. 

HeForShe — це глобальний рух солідарності в підтримку ґендерної рівності, заснований ООН Жінки, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. В Україні рух започаткували в 2018 році. Підтримка руху HeForShe в Україні надається Урядом Швеції.