«Вавилон XX» відкриє 50-ту «Молодість»

“Фільмом-відкриттям буде знаний фільм “Вавилон XX” режисера Івана Миколайчука, який свого часу отримав приз гран-прі саме фестивалю “Молодість”, і це була перша нагорода Миколайчука. Я думаю, що це чудова нагода згадати нашого великого майстра”, – сказав Халпахчі.

Він розповів, що у програмі фестивалю цьогоріч буде міжнародна конкурсна програма (студентські фільми, короткометражні фільми, повнометражні фільми); національна конкурсна програма (конкурс короткометражних фільмів); альтернативний конкурс; позаконкурсна програма.

Також у Довженко-Центрі відбудеться автентична виставка, присвячена італійському кінорежисеру Федеріко Фелліні.

Халпахчі зазначив, що минулого року фестиваль “Молодість” був першим фестивалем, який фактично відбувся офлайн. За його словами, цьогоріч фестиваль відбудеться з 29 травня по 6 червня, і передбачається провести його більше в офлайн форматі, але щось буде і в гібридному варіанті.

Проєктний менеджер Fedoriv Agency Назар Житкевич розповів, що основним елементом айдентики 50-го фестивалю “Молодість” буде певна первинна сутність, яка формує різноманітні емоції, суті, образи та переживання:

“Наш дизайн він ірраціональний, наші головні елементи можуть перекривати текст на афіші, але ми не боїмся цього, тому що це творчість. Але для того, щоб афіша не була пустою і безмістовною, то ми дублюємо цей текст в інших місцях, і таким чином досягаємо потрібного ефекту”.

Як повідомлялося, 50-й Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” відбудеться з 29 травня до 6 червня 2021 року за підтримки Держкіно.

Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” розпочав прийняття заявок на участь у міжнародному ринку кінопродукції Boat Meeting.

У 2021 році переможці фестивалю “Молодість” отримають такі нагороди: гран-прі за найкращий фільм із призом у десять тисяч доларів та статуетку “Скіфський олень”; приз розміром дві тисячі доларів та статуетку “Скіфський олень” – за найкращий фільм у кожній категорії міжнародної програми; приз у розмірі 50 тисяч гривень – за найкращий фільм Національної конкурсної програми короткометражних фільмів.

Також рішенням дирекції кінофестивалю було призначено призовий фонд у розмірі 2000 доларів для переможців програм “Molodist Teen Screen”, “Sunny Bunny” та нової програми документального дебютного кіно.

Boat Meeting – це міжнародний ринок копродукції, який пропонує талановитим кінематографістам-початківцям представити свої ідеї повнометражних ігрових фільмів. Під час міжнародного кіноринку Boat Meeting кінематографісти з усього світу мають можливість презентувати власний проєкт представникам світової кіноіндустрії – досвідченим продюсерам, дистриб’юторам та спонсорам.

“Sunny Bunny” — програма кінофестивалю, у якій представлені фільми з проблематикою спільноти ЛГБТ+.

“Molodist Teen Screen” – дитяча програма кінофестивалю.

Kinokolo