Takflix пропонує подарувати кримчанам перегляд фільму «Додому»

Акція онлайн-кінотеатру Takflix та «Кримського дому»

Український онлайн-кінотеатр Takflix разом з організацією «Кримський дім» започатковують акцію «„Додому“ в Крим». Мета проєкту – надати можливість жителям окупованого півострова переглянути стрічку «Додому» українського режисера Нарімана Алієва. Акція триватиме з 17 лютого до 17 березня 2021 року.

«Takflix неодноразово отримував запити від жителів окупованого Криму про те, що в них немає можливості дивитися українські фільми. З моменту окупації Криму вони стикаються з цілою низкою труднощів: від заборони на перегляд до неможливості здійснити оплату карткою»,

розповідають організатори акції.

Усі охочі можуть придбати фільм «Додому» у подарунок на сайті онлайн-кінотеатру і залишити квиток «підвішеним» для кримчанина. Для цього необхідно перейти за посиланням, натиснути кнопку «Подарувати», а у полі отримувача вказати електронну пошту crimeanhousekyiv@gmail.com – і купити квиток.

Кримчани зможуть отримати квиток у подарунок, заповнивши форму за посиланням. Серед учасників проведуть анонімний розіграш, під час якого оберуть випадкових переможців.

Прем’єра стрічки «Додому» відбулася 2019 року у секції «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю. Того ж року фільм Нарімана Алієва отримав «Золотого Дюка» Одеського кінофестивалю.

За сюжетом, у кримського татарина Мустафи (Ахтем Сеітаблаєв) помирає старший син. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.