12-й ОМКФ оголошує склад відбіркової комісії

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє незалежну відбіркову комісію, яка формуватиме конкурсну програму фестивалю. 

До складу відбіркової комісії увійшли продюсер та ексголова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, журналістка та кінокритикиня Катерина Сліпченко, програмний директор “Артхаус Трафік” Ілля Дядик та кураторка кіносекції одеського “Зеленого театру” Ольга Сидорушкіна. Очолить комісію програмний консультант ОМКФ Алік Шпилюк. 

Національна конкурсна програма з моменту свого започаткування на ОМКФ у  2012 році постійно росла та масштабувалася. Ми мали змогу на власні очі бачити стрімкий розвиток українського кіно. Тож – з нагоди 30-річчя незалежності України –  на 12-му ОМКФ акцент буде зроблено саме на Національну програму, селекцію фільмів якої здійснюватиме затверджена відбіркова комісія. Вона була створена для незалежного експертного оцінювання конкурсної програми. Таким чином, Національну програму формуватимуть фахівці кіногалузі, які зможуть надати об’єктивні рекомендації щодо кожного з можливих конкурсантів”,

-зазначив голова відбіркової комісії Алік Шпилюк.

Незалежна відбіркова комісія формуватиме програму Національного Конкурсу (повний і короткий метр) та конкурсні програми секцій Film industry office. Крім того, фільми, подані до Національного конкурсу, можуть потрапити і до позаконкурсних секцій за узгодженням: “Гала-прем‘єри” або “Фестиваль Фестивалів”. Прийом заявок на участь у Національній конкурсній програмі буде відкрито незабаром.

Нагадуємо, що 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 14-21 серпня 2021 року.