СТОП-ЗЕМЛЯ. Міжнародний трейлер

Автори фільму “СТОП-ЗЕМЛЯ” представили міжнародний трейлер стрічки.

Дебютна повнометражна стрічка режисерки Катерини Горностай “СТОП-ЗЕМЛЯ” – це чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе.

16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє: якщо не наважишся – ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.

У стрічці грають непрофесійні актори-підлітки, з якими режисерка та авторка сценарію стрічки Катерина Горностай працювала в акторській лабораторії восени 2019 року.

Головні ролі виконують: Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов. Оператор-постановник – Олександр Рощин, художник-поставник – Максим Німенко, композиторка – Мар’яна Клочко, режисери монтажу – Нікон Романченко та Катерина Горностай. Продюсерами фільму є Віталій Шереметьєв, Віка Хоменко, Наталія Лібет та Ольга Бесхмельниціна.

“СТОП-ЗЕМЛЯ” є стрічкою суто українського виробництва, створеною компанією “ЕССЕ Продакшн Хаус” за підтримки Державного агентства України з питань кіно (80% із загального бюджету фільму в 25 млн 716 тис. 365 грн. є державною фінансовою підтримкою, яка склала 20 млн 574 тис. грн.) та Українського культурного фонду.

Світова прем’єра фільму відбудеться на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі, в конкурсній програмі Generation 14plus.ПОКАЗАТИ МЕНШЕ