«Відблиск» Валентина Васяновича отримав премію фестивалю Les Arcs у Франції

Проєкт фільму «Відблиск» режисера Валентина Васяновича отримав нагороду секції Work in progress фестивалю європейського кіно Les Arcs у Франції.

Премія Alphapanda Audience Engagement Award надається переможцю у вигляді гранту на €5000 на просування у соцмережах.

Соціальна драма Валентина Васяновича «Відблиск», яка знаходиться на стадії постпродакшну, досліджує тему адаптації до мирного життя скаліченої війною людини. Перший тизер «Відблиску» побачить світ вже у лютому.

За сюжетом, лікар-доброволець після повернення з полону намагається пристосуватися до мирного життя. Він спілкується з колишньою дружиною і своєю 12-річною донькою, котра також травмована через смерть близької людини на війні. Фільм розповість про відповідальність дорослих за майбутнє своєї країни і своїх дітей, про перше зіткнення дитини зі смертю близької людини, про усвідомлення того, що життя кінечне.

Режисером та автором сценарію фільму є Валентин Васянович, продюсери стрічки – Валентин Васянович, Ія Мислицька та Володимир Яценко. Виробник – ТОВ “Арсенал філмс”.

Кінопроєкт соціальної драми “Відблиск” став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Тоді було заявлено, що бюджет стрічки складає 31,3 млн грн. Держава надала йому 25 млн грн фінансової підтримки (80%). Проєкт також було представлено на пітчингу Одеського кінофестивалю, де він взяв приз від каналу «Україна» в розмірі 60 тис. грн.

Нагадаємо, у 2019 році на Les Arcs Film Festival драма Валентина Васяновича “Атлантида” була відзначена найвищою нагородою конкурсної програми фестивалю – “Кришталевою стрілою” за найкращий фільм.

cinema.in.ua