Українська спортивна драма «Пульс» відкриватиме Міжнародний кінофестиваль FLIC у Полсоні (Монтана, США)!

Світова прем’єра стрічки відбудеться на Flathead Lake International Cinemafest 29 січня.
Біографічна спортивна драма «Пульс», заснована на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук, стане фільмом-відкриттям Міжнародного кінофестивалю Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у Полсоні, США. Це стане також світовою прем’єрою фільму. Показ відбудеться 29 січня. Крім того, 31 січня картину покажуть другий раз – на закритті події.
Стрічка також номінована на кінофестивалі одразу у 4 категоріях: найкращий фільм, найкращий режисер (Сергій Чеботаренко), найкраща акторка (Наталія Бабенко) та найкращий актор (Станіслав Боклан).

Фестиваль триватиме з 29 по 31 січня як оффлайн, так і онлайн. Усі події відбуватимуться наживо, проте для тих, хто надає перевагу віртуальному формату, фільми будуть доступні для перегляду на спеціальному порталі після завершення усіх скринінгів.
Спортивну драму на фестивалі представить режисер Сергій Чеботаренко. Після показу він також проведе сесію Q&A із глядачами.

«Прем’єрний показ фільму “Пульс” на американському кінофестивалі для мене завжди був мрією, і я дуже радий, що мрія стала реальністю. Я дуже вдячний організаторам за чотири номінації, особливо в категорії найкращий фільм і найкращий режисер, і за те, що наш фільм відкриває фестиваль. Для мене велика честь особисто провести Q&A сесію з глядачами», – коментує Сергій Чеботаренко.

Продюсер стрічки Єгор Олесов додає: «Ми надзвичайно пишаємося тим, що «Пульс» став фільмом-відкриттям фестивалю. Отже, ми не тільки поборемося у чотирьох номінаціях, а ще й першими покажемо нашу картину аудиторії».

Нагадаємо, що прем’єра фільму «Пульс» в Україні була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію COVID-19 її перенесено на 2021 рік.

Виробник фільму – компанія KINOROB за підтримки Міністерства культури України. Офіційним партнером українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор «Київстар».