Секс, Інста і ЗНО | другий тизер і саундтрек від «Вагоновожатые»

25 листопада 2020 року відбудеться прем’єра серіалу «Секс, Інста і ЗНО». Гурт «Вагоновожатые» презентував заголовну пісню серіалу.

Трек називається «ZNO». Автор слів, фронтмен гурту Антон Слєпаков речитативом на фоні брейкбіту розповідає про всі труднощі підліткового життя, з якими за сюжетом серіалу стикаються його герої. Як повідомляє СЛУХ, почути пісню можна на цифрових платформах: Apple MusicSpotifyYouTube MusicDeezer.

У саундтреку серіалу також звучатимуть пісні ONUKA, Макса Барських, Івана Дорна, Mujuice, Kedr Livanskiy, U_C та інших артистів. В окремих сценах використано музику виконавців і саундпродюсерів Hidden Element, Monsto, Polje, Vroda, Bejenec і SI Process.

Крім того, до серіалу вийшов другий тизер, в якому головна героїня розмірковує про правду, яку про неї дізналися у школі та про те, що головне залишатися собою

Жанр: драмеді
Рік: 2020
Актори: Ганнуся Ярмоленко, Андрій Максімов, Софія Слюсаренко, Любава Шокля, Юрій Рекс, Андрій Косенко, Каріна Черчевич, Віталій Зелений, Григорій Наумов, Олександр Яценко, Роланд Мішко, Ірма Вітовська, Наталія Васько, Ірина Кудашова, Юлія Гамалій