Із зав’язаними очима | трейлер

Світова прем’єра повнометражного ігрового дебюту Тараса Дроня відбудеться 9 жовтня на Варшавському кінофестивалі. Картину разом із 15 іншими фільмами з Іспанії, Ізраїлю, Ірану, Південної Кореї, Норвегії, Бразилії тощо відібрано до конкурсу перших і других ігрових фільмів Competition 1-2.

Варшавський кінофестиваль — це найбільший кінофестиваль Східної Європи. Він відбудеться в офлайн-форматі з 9 до 18 жовтня.
У разі перемоги в конкурсі Competition 1-2 саме режисер Тарас Дронь отримає грошовий приз у 10 000 злотих.

  • У фільмі «Із зав’язаними очима» знімалися: Марина Кошкіна, Олег Шульга, Лариса Руснак, Олександр Мавріц, Сергій Лузановський. Олег Колтовський, Костянтин Лінартович, Анастасія Баша, Карина Бершадська

Фільм є потужною жіночою історією, що знята у жанрі спортивної драми. Головна героїня Юля — бійчиня боїв без правил. У певний момент вона не витримує психологічного тиску й вирішує докорінно змінити своє життя, кинути спорт і завести нові стосунки, аби позбутися нав’язаної консервативним суспільством ролі вдови героя війни на Донбасі.

«В основі фільму лежить реальна історія, з якої̈ була взята фабула. Для мене важливо, щоб головний конфлікт був зрозумілим і універсальним для глядача незалежно від національності. Але розв’язання його і шлях героя був притаманний характеру українського персонажа, а в нашій ситуації — українській дівчині, яка опинилась у такій складній ситуації»,

розповідає режисер Тарас Дронь