Військова драма «Черкаси» вийшла на Takflix.com

На онлайн-платформі Takflix.com вийшла україно-польська військова драма Тимура Ященка «Черкаси». Сценарій стрічки створений на основі реальних подій березня 2014 року під час анексії Криму. Стрічка доступна на всіх територіях світу мовою оригіналу. Ціна перегляду — 60 гривень.

Фільм розповідає про український мінний тральщик «Черкаси», який став єдиним із 9 військових кораблів, що у березні 2014 року не спустив державний прапор і три тижні чинив опір. Головними героями стрічки є два юнаки з українського села, які опинилися на воєнному кораблі в умовах російської блокади.

Фільм створювався у тісній співпраці з українськими військовими. Вони надали справжні кораблі флоту та спеціальне військове обладнання, а для фільмування екшн сцен залучалась бойова армійська авіація, військовослужбовці, в тому числі спец. призначенці (морські котики). Деякі сцени знімались під час навчань ВМС України.

Воєнним консультантом у стрічці виступив справжній командир «Черкас» – Юрій Федаш. Під час подій 2014-го року корабель він залишив останнім – як і належить командирові.

Через те, що оригінальний тральщик «Черкаси» залишився у Криму, фільм знімали на схожому за силуетом і розміром буксирі ВМС України «Корець».

ДИВИТИСЬ ФІЛЬМ