Відкрито продаж квитків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Відсьогодні глядачі можуть придбати та забронювати квитки на фільми і майстер-класи 11-го ОМКФ, а також ознайомитись із розкладом сеансів

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголосив старт продажу квитків на фільми конкурсних та позаконкурсних програм, а також на майстер-класи. Ознайомитися із розкладом сеансів та придбати квитки на будь-які з них можна на сайті. Також на платформі oiff.online можна відслідковувати дати прем’єр фільмів, кількість доступних переглядів та період доступу до перегляду фільмів. Вартість одного квитка становить 60 грн.

Квитки можна придбати заздалегідь на кожен з фільмів та максимально ефективно спланувати свій час та власний розклад переглядів стрічок 11-го ОМКФ, який відбудеться в онлайн-форматі з 25 вересня до 3 жовтня. 

Покази фільмів Міжнародної та Національної конкурсних програм обмежено за часом – кожен фільм доступний лише 2 дні. Інші стрічки програми можуть бути обмежені за кількістю показів та за датами, в які фільми доступні, на вимогу правовласника. Покази всіх фільмів будуть доступні до перегляду виключно на території України. Стрічки демонструватимуться мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Нагадаємо, що відкрито також продаж Фестивальних абонементів на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Абонемент дає доступ до всіх фільмів конкурсних та позаконкурсних програм. Окрім того, для власників Фестивальних абонементів відкрито можливість забронювати квитки, авторизувавшись в особистому кабінеті.

Глядачі зможуть купити квитки на найкращі прем’єри та фестивальні кінохіти з усього світу і переглянути фільми таких програм 11-го ОМКФ:

  • Міжнародна конкурсна програма, у якій представлено 12 повнометражних фільмів
  • Національна конкурсна програма. Повний метр, у якій представлено 7 українських та створених у копродукції з Україною фільмів
  • Національна конкурсна програма. Короткий метр, де зібрано 11 стрічок
  • Конкурс європейських документальних фільмів, у якому представлено 8 фільмів
  • Фестиваль Фестивалів, де представлені учасники та переможці Берлінського, Венеційського, Каннського фестивалів, кінофестивалю в Локарно та Карлових Варах
  • Спеціальні покази, в межах яких будуть показані стрічка Олега Сенцова і Ахтема Сеітаблаєва “Номери”, фільм Ґреґорі Монро “Кубрик про Кубрика” та робота Люді Бокен “Останній кінопоказ у Бухаресті”
  • Нова програма “Візії”, у якій зібрано фільми з оригінальним візуально-наративним кінематографічним підходом, який високо оцінили на світових кінофестивалях на кшталт Канн, Торонто, Берлінале та інших.

Придбати квитки на будь-які фільми зазначених програм 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю можна на сайті.

*Реалізується за підтримки Українського культурного фонду / With the support of Ukrainian Cultural Foundation

*Здійснюється за підтримки Creative Europe – MEDIA Programme of the European Union / With the support of Creative Europe – MEDIA Programme of the European Union