Katya Chilly “Тече річка невеличка…” – Саундтрек фільму “Тарас. Повернення” (OST)

Українська народна пісня “Тече річка невеличка…”

Авторське виконання: Katya Chilly (Катерина Боголюбова)

Скрипка: Сергій Охрімчук

Режисер: Олексій Шапарєв

Оператор: Антон Лукашенко

Художник з костюмів: Марія Квітка

Художник з гриму: Аліса Фан

Виконавчий продюсер: Андрій Суярко

(с) ІнсайтМедіа продюсерський центр, 2020

Taras. Return – Official Movie Soundtrack

Пісня «Тече річка невеличка…» у виконанні Kata Chilly стала саунд-треком історичного екшену «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка. Саме до Дня Незалежності творці приурочують прем’єру кліпу до саундтреку та анонсують нову дату релізу фільму, що описує маловідомий період життя Тараса Шевченка, якого по праву вважають батьком нації.

Після відновлення роботи кінотеатрів ми можемо оголосити нову дату прем’єри історичного екшену «Тарас. Повернення» – це 24 вересня 2020 року, виробництво Продюсерського центру Інсайтмедіа, дистриб’ютор SVOEkino. Це масштабна екранізація однойменного роману Олександра Денисенка про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії.

2-го квітня 2020 року був запланований вихід стрічки на широкі екрани. У зв’язку з епідемією вірусу COVID-19 та задля безпеки кожного з нас було прийняте рішення про закриття усіх кінотеатрів України на карантин. З цієї причини вихід фільму «Тарас. Повернення» у кінотеатральний прокат було відкладено.

Коротко про фільм «Тарас. Повернення»:

Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про його звільнення. Більше того, до форту із таємною місією прибуває агент з Петербурга…

Режисер та автро сценарію Олександр Денисенко, оператор Олександр Кришталович, художник Ігор Філіппов, композитор Мирослав Скорик.

У ролях: Борис Орлов, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акинет Оринтай