Фестивальні абонементи на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль вже у продажу

Стартував продаж фестивальних абонементів на 11-й ОМКФ

Відкрито продаж Фестивальних абонементів на найочікуванішу кіноподію – 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, що вперше в історії відбудеться в онлайн-форматі з 25 вересня по 3 жовтня. Придбати абонементи за стартовою ціною можна на сайті: https://oiff.online/festival-pass

Фестивальний абонемент надає глядачам змогу подивитися фільми конкурсних програм та позаконкурсних секцій, не виходячи з дому. Окрім того, власники абонементів зможуть голосувати за найкращі стрічки Міжнародної та Національної конкурсних програм і, відповідно, обирати переможців фестивалю у головних номінаціях. Зверніть увагу! Покази фільмів будуть доступні тільки на території України.

Також власники Фестивальних абонементів отримають можливість дистанційно побувати на майстер-класах провідних світових кінодіячів, зможуть брати участь у зустрічах та Q&A з творчими групами.

Приємний бонус для тих, хто купує Фестивальний абонемент уже зараз – перші глядачі отримують сувенірну продукцію ОМКФ поштою.

Ознайомитися з усіма можливостями Фестивального абонемента та придбати його за стартовою ціною 750 грн можна на сайті: oiff.online/festival-pass