Takflix.com покаже короткі метри українських режисерів

18 червня на онлайн-платформі Takflix.com стартує спецпроєкт TAK Shorts. У рамках TAK Shorts відбудуться онлайн-прем’єри найяскравіших короткометражних фільмів від молодих українських режисерів і режисерок. 

Мета проєкту — популяризувати молоде кіно та відкривати нові імена для широкої інтернет-аудиторії. До TAK Shorts увійдуть вибрані короткі метри українського виробництва останніх років, які здобули призи на українських та міжнародних фестивалях, але не виходили в широкий прокат. Кожен з фільмів можна буде переглянути за онлайн-квитком ціною 30 гривень. 50% прибутку з продажу квитків отримують автори і авторки.

Першим фільмом спецпроєкту TAK Shorts став «В радості, і тільки в радості» Марини Рощиної . Стрічка розповідає про молоду маму-тусовщицю, яка несподівано закохується і не наважується зізнатися хлопцеві, що у неї є син. Головна героїня має зробити вибір між особистим життям і відповідальністю за дитину. 

«В радості, і тільки в радості» здобув гран-прі в національному короткометражному конкурсі Одеського міжнародного кінофестивалю (2018) та на кінофестивалі «Молодість» (2018). Головну роль виконує непрофесійна акторка, київська редакторка та перекладачка Світлана Лібет. Оператор-постановник — Олександр Рощин, відомий операторською роботою у фільмах “Припутні” Аркадія Непиталюка, “Бузок” Катерини Горностай та інших.

Стрічка доступна до перегляду на всіх територіях світу мовою оригіналу з англійськими субтитрами.