Не пропустіть нове кіно на онлайн-платформі DOCU/SPACE!

Docudays UA продовжує радувати глядачів доступом до найактуальнішої світової документалістики. Тож 22 червня запрошуємо на онлайн-показ фільму «Безсмертний» та розмову з режисеркою стрічки Ксенією Охапкіною та журналісткою Наталею Гуменюк.

Дія фільму відбувається в індустріальному місті на північному заході Росії та розкриває механізми добровільного перетворення людей на ресурси держави. Чи здатна людина бути вільною в імперіалістичному суспільстві, чиї заплутані і таємничі структури панують над її свідомістю змалку? Фільм надає свіжий погляд на створення російського громадянина. Тонке і проникливе бачення режисерки викриває сліди «системи» у найбезневинніших ситуаціях повсякдення. Що стається із волею і самовизначенням людини за таких обставин? Ця ніцшеанська за духом стрічка ставить ключове екзистенційне питання: чи справді людина народжується вільною?

Фільм буде доступний до перегляду лише 22 червня на нашій платформі DOCU/SPACE. Доступ до перегляду – вільний. 

Подія відбувається спільно з Регіональним офісом Фонду ім. Фрідріха Еберта «Діалог Східна Європа».

19:00 – 22:00 – фільм «Безсмертний» відкритий для перегляду на DOCU/SPACE. Стрічка буде доступною онлайн на території України та таких країн: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія, Німеччина.

20:00 – 21:00 – дискусія за участю Ксенії Охапкіної та Наталі Гуменюк. Онлайн-трансляцію дискусії можна буде подивитися англійською на Facebook-сторінці Docudays UA та із синхронним перекладом на російську на Youtube-каналі фестивалю.

Docudays UA