Над якими фільмами зараз працюють в Україні

На запит УНН, Державне агентство України з питань кіно 3 червня надало відповідь щодо стрічок, над якими нині працюють в Україні:

Протягом останніх років сучасний український кінематограф пройшов значний етап становлення та розвитку: сьогодні у кіногалузі України існує вже достатня кількість компаній-виробників, які створюють українське кіно без залучення державних коштів. Державне агентство України з питань кіно є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері кінематографії, тому від себе можемо говорити лише про ті проекти, які створюють за підтримки Держкіно. Отже, станом на 3 червня 2020 року, у виробництві перебувають 90 фільмів, що створюються за підтримки Державного агентства України з питань кіно

З цих фільмів:

  • 34 повнометражні ігрові фільми;
  • 15 короткометражних фільмів;
  • 26 неігрових фільмів;
  • 15 анімаційних стрічок.

Щодо мультфільмів, то зараз йде робота над мультфільмами: “Мавка. Лісова пісня”, “Слоуни”, “Моргенштерн Діви Марії” та іншими.

Також робота кипить над такими кінострічками: “Бульмастиф”, “Народжені квітнем”, “Шлях самурая”, “Ключі”, “Папині кросівки”, “Дім”, “Паперушка”, “Будинок слова”, “Сіль для моря”, “Побачення по італійські”, “Залізні метелики”, “Привоз” та “Я, “Побєда” і Берлін” тощо.

*Ігрове кіно побудоване на грі акторів, неігрове побудоване – це документальне кіно.