DZIDZIO виступить у прямому ефірі церемонії “Золота Дзиґа”

Дивіться трансляцію 3 травня

Музичним гостем церемонії нагородження Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” 3 травня стане DZIDZIO. Він виступить у прямому ефірі церемонії, яка цього року відбуватиметься в онлайн-форматі.

Дивний час нас не лякає! Зустрінемось в Інтернеті!

каже DZIDZIO.

Фільм “DZIDZIO Контрабас”, у якому Михайло Хома (DZIDZIO) виконав головну роль, став лауреатом Другої кінопремії “Золота Дзиґа” у номінації “Приз глядацьких симпатій”. Крім того, стрічка претендувала на нагороду за “Найкращий фільм”, а Михайло Хома – як найкращий актор. Вже за рік на Третю “Золоту Дзиґу” була представлена нова романтична комедія від DZIDZIOFILM під назвою “DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ”. Режисером стрічки виступив вже сам Михайло Хома разом зі своїм колегою Тарасом Дронем. Комедія була заявлена одразу в декількох номінаціях, таких як “Приз глядацьких симпатій”, “Найкраща пісня”, “Найкращий звук” і стала лауреатом двох “Золотих Дзиґ” – “Призу глядацьких симпатій” та “Найкращий звук” (Сергій Степанський).

Нагадуємо, що подивитися церемонію вручення нагород Четвертої Національної кінопремії можна буде 3 травня о 19:00 в форматі онлайн-шоу. Трансляція буде доступна на сайті Української кіноакадемії, на YouTube каналі Української кіноакадемії, а також на онлайн-ресурсі DzygaMDB.