“Чорнобильські бабусі” виходять онлайн

До 34-ї річниці Чорнобильської трагедії платформа takflix.com випускає документальний фільм “Чорнобильські бабусі”. Стрічка доступна до перегляду з українськими та англійськими субтитрами на всіх територіях світу, крім Північної Америки.

Героїнями фільму є три самопоселенки, які мешкають в Чорнобильській зоні відчуження. Більшість їхніх сусідів уже давно виїхали, а чоловіки померли, та ця вперта жіноча компанія все ще тримається, — ба більше — горя не знає, живучи в одному з найнебезпечніших місць світу.

Світова прем’єра фільму відбулася на кінофестивалі у Лос-Анджелесі, де він отримав приз за найкращу режисуру. В Україні фільм вперше показали на міжнародному фестивалі кіно та урбаністики “86” в місті Славутич, де “Бабусі” стали глядацьким хітом.

Авторками “Чорнобильських бабусь” є незалежні американські режисерки Холлі Морріс та Енн Боґарт. Холлі Морріс відома як феміністка “Третьої хвилі”, журналістка, колумністка і телеведуча. Її промову на TedTalk 2013 року про життя в Чорнобильській зоні відчуження подивилося більше мільйона людей

Дивитись фільм