Гранд-прем’єри та прокат спортивної драми «Пульс» перенесено у зв’язку з карантином

Всеукраїнську прем’єру фільму «Пульс» перенесено з 19 березня. Нова дата старту кінотеатрального релізу стрічки буде повідомлена згодом. Також було скасовано проведення першого офіційного показу стрічки 16 березня у Львові та гранд-прем’єри – 18 березня у Києві.

Зміна дати прем’єри пов’язана з рішенням Уряду про запровадження карантину на території України. Відтак 11 березня таке рішення було ухвалено через загрозу епідемії коронавірусної інфекції. Карантинні заходи, насамперед, стосуються освітнього процесу та масових заходів, а також функціонування розважальних закладів, в тому числі, кінотеатрів.

Слід зазначити, що зміна дати прем’єри аж ніяк не вплине на майбутній кінотеатральний реліз спортивної драми «Пульс». Фільм обов’язково побачать найбільші глядацькі зали всіх українських кінотеатрів. Своєю чергою команда хоче висловити велику подяку всім партнерам та друзям проєкту, а також усім небайдужим, хто чекає на вихід  фільму «Пульс». Ми дуже цінуємо вашу підтримку. 

«Наразі отримуємо багато запитань щодо прем’єри, але маємо заспокоїти – вона обов’язково відбудеться, хоча і не за планом. Ми активно працюємо з кінотеатрами та вже зараз обговорюємо можливості для подальшого розпису фільму по завершенню карантину. Найголовніше зараз не панікувати та пильнувати себе та здоров’я близьких, а про реліз фільму хвилюватися не треба – ми про це подбаємо», – зауважила керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Group Надія Коротушка.