Анімаційний проєкт «23 образи Петрика П’яточкина» відібрано на найбільший анімаційний пітчинг-форум Європи Cartoon Movie

Повнометражний анімаційний фільм студії КАПІ «23 образи Петрика П’яточкина» (міжнародна назва – «Trouble Nubble Gum») відібрано до участі в пітчингу 21-го Міжнародного форуму Cartoon Movie, що відбудеться в місті Бордо (Франція) з 3 по 5 березня 2020 року.

«23 образи Петрика П’яточкина» став єдиним українським анімаційним фільмом, який зміг подолати високу конкуренцію та був відібраний оргкомітетом для участі у пітчингу. Анімаційний фільм створюється за сценарієм Наталі Гузєєвої («Капітошка», «Як Петрик П’яточкин слоників рахував», «Мишко та Дзвінка») за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

Cartoon Movie – одна з провідних подій Європи для фахівців анімаційної індустрії. Щорічно форум збирає професіоналів з усього світу, які на пітчинг-сесіях представляють кращі європейські повнометражні анімаційні проєкти поточного року та знаходять інвесторів, копродюсерів та дистриб’юторів.

Саме тут починали шлях до кінотеатрів такі відомі мультфільми, як «Тріо з Бельвіля» (2003, премія «Сезар», дві номінації на «Оскар»), «Кіт у Парижі» (2010, номінація на «Оскар», «Сезар»), «Чіко і Рита» (2010, премія «Гойя», номінація на «Оскар»), «Ернест і Селестина» (2012, премія «Сезар», номінація на «Оскар»), «Баранчик Шон» (2015, номінація на «Оскар», «Золотий Глобус», приз Британської кіноакадемії), «Життя кабачка» (2016, номінація Каннського кінофестивалю) та інші.

Українська анімаційна студія «КАПІ» заснована в 2015 році авторкою знаменитих Петрика П’яточкина та Капітошки Наталею Гузєєвою та Михайлом Маргулісом. Серед проєктів студії – створений за підтримки Держкіно анімаційний серіал «Мишко та Місячна Дзвінка», повнометражний анімаційний фільм «23 образи Петрика П’яточкина» (у виробництві), анімаційний фільм «Лабра-Кадабра» (у розробці).