Легенди Чарівнолісся | тизер від режисера Віктора Андрієнка

Злі сили, вовкулаки та розбійники проти незвичайної трійці – 10-річного хлопчика, воїна та мольфара. Хто переможе в боротьбі добра і зла? Творці фентезійного фільму «Легенди Чарівнолісся» представили перший офіційний тизер.

Так сталося, що суворий Воїн (Сергій Стрельников) та веселий Мольфар (Василь Бендас) стали охоронцями чванькуватого хлопчиська Марека (Олексій Сморігін). І тепер цій різношерстій компанії доведеться не тільки знайти спільну мову, а, рятуючи світ Чарівнолісся, протистояти наймогутнішим силам зла на чолі з Чорним чаклуном (Дмитро Малашенко) та Вовкулакою (Руслан Мірошниченко). 

«Воїн – справжня людина війни, який, до того ж, зазнав сильної зради від Злидня Вовкулаки. Конфлікт цих героїв – постійний і проходитиме наскрізно через весь фільм, – говорить режисер Віктор Андрієнко. – А ще Воїн – цинік, який ні у що не вірить, але так стається, що він двічі рятує життя хлопчика Марека. Протягом фільму вони потрапляють у веселі та небезпечні пригоди, які змінюють обох: Марек дорослішає і стає мужнім, а у Воїні пробуджується доброта та людяність».

В 2019 році проект «Легенди Чарівнолісся» отримав грант УКФ на частковий девелопмент та створення 10-хвилинної частини фільму. 

«Зйомки тривали близько місяця і проходили на різноманітних майданчиках Київщини – Пирогово, Голосіївському парку, в полі біля селища Макарів, – розказує продюсер фільму Андрія Корнієнко. – До роботи були задіяні найкращі фахівці своєї справи. Режисером і співсценаристом виступив Віктор Андрієнко, який добре розуміється на виробництві дитячого кіно. Оператор – Дмитро Недря (х/ф «Фокстер і Макс», х/ф «Секс і нічого особистого», «Ізі»). Створенням казкових образів займалися відомий український кінокутюр’є Костянтин Кравець та художниця по гриму, яка проходила навчання в Голлівуді, Джулія Мельнік. За спецефекти відповідав відомий в кінобізнесі VFX-партнер – Mental Drive під керівництвом Олексія Москаленка. У зйомках взяли участь одні з найкращих каскадерів України, що створюють складні постановочні трюкові сцени – XGST Stunt». 

Проект також став переможцем 11 пітчингу Держкіно, і днями було підписано договір про надання державної підтримки на створення фільму «Легенди Чарівнолісся», зйомки якого розпочнуться вже навесні 2020. Реліз планується на 2021 рік.

ПРО ФІЛЬМ

«Легенди Чарівнолісся» – це пригодницький фільм для дітей, сюжет якого базується на історично-народних казках та міфах українського фольклору. Сценарій кінострічки – це екранізація однойменної книги видавництва Братів Капранових. 

Однак це не просто дитяча казка. Це розповідь про добро і зло, про любов і ненависть, врешті-решт, про життя і смерть. Але перш за все – це історія про справжню дружбу.

Головним героєм фільму є десятирічний Марек, хлопчик-вельможа і сирота. Він зарозумілий і упертий, але шляхетний, добрий та щедрий. З народженням Марека пов’язана похмура таємниця, через яку йому доведеться протистояти неймовірно злим, небезпечним та підступним міфічним створінням. На щастя, на допомогу хлопченяті прийдуть: загадковий і суворий Воїн, добрий, останній зі свого племені, велетень Бродник, неймовірно балакучий, але напрочуд веселий мольфар Базіка і войовнича дівчинка-лісунка Олеся, із якою Марека зв’яже не тільки дружба, а й перша в його житті романтика. Цій різношерстій компанії доведеться не тільки знайти спільну мову, а й разом пройти крізь карколомні, сповнені чародійства пригоди, які змінять не тільки долю всіх героїв, але й їхні характери.

Сценарій кінострічки отримав першу премію Міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова».

Фільм призначений для сімейного перегляду.

У ролях: Олексій Сморігін, Сергій Стрельников, Василь Вірастюк, Василь Бендас, Олександр Григор’єв, Руслан Мірошниченко

Режисер: Віктор Андрієнко

Сценарій: Віктор Андрієнко, Олена Шульга

Оператор: Дмитро Недря

Художник-постановник – Віктор Бучковський

Художник по костюмах: Костянтин Кравець

Художник по гриму: Джулія Мельнік

Постановник трюків: XGST Stunt

VFX-партнер – Mental Drive

Виробництво: Charmswood Pictures, Mainstream Pictures (Україна)