В Україні тривають зйомки повнометражного фільму “Злегка прочинені двері”.

На Київщині тривають зйомки повнометражного художнього фільму “Злегка прочинені двері”. Стрічка створюється кінокомпанією Стейдж Сервіс за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Режисерами-постановниками картини є Хачатур Васілян та Олександр Биков. Автор сценарію – Юрій Петров, оператор-постановник Сергій Головащук, художник-постановник Ігор Каспров.

Проект був підтриманий Українським Культурним Фондом, під час конкурсу якого став лауреатом програми «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору».

“Злегка прочинені двері” – це історія про щиросердний хлопця, який невтомно дбає, щоб життя його близьких, кожного дня, було сповнене добром, красою й злагодою, та позбавлені побутових проблем, вони, навпаки, грузнуть у ліні, гніві й зневірі. Тоді він вирішує по-іншому проявити до них свою любов – має залишити родину, бо відправляється добровольцем на фронт, – сподіваючись, що це спонукає їх переосмислити свої цінності… Але наражається на шалений спротив. І це оголює перед нами єдине доречне питання: а чи варті вони цієї любові?  

«Не хочу відкривати нюанси історії, але точно можу сказати, що це буде дуже тонка, актуальна, “метафорична” історія»

коментує режисер-постановник Хачатур Васілян.

Виробництвом фільму займаються продюсер Сергій Амелічев, а також асоційована продюсорка Юлія Чернявська.

«Дана історія розповідає про те, що відсутність культури спустошує людину зсередини, знеособлює, відчужує, вбиває в ньому все людське, все те, за що ми, в принципі, вважаємо людину людиною, – зазначив продюсер фільму Сергій Амелічев, – і саме зараз, коли кожний день насичений невизначеністю, неочікуваними змінами, необхідністю долати побутові негаразди — людям потрібні сталі базові гуманітарні цінності, які будуть допомагати розвиватися та утримувати якість життя на відповідному рівні.”   

До роботи над стрічкою залучені популярні українські актори: Римма Зюбіна, Олександр Биков, Анастасія Остреінова, Сталіна Логошняк, Ігор Пазух, Олена Узлюк.

Ця історія про те, що в серці кожного знаходиться прекрасний світ, потрібно тільки відкрити цей світ в собі і тоді, безумовно, вийде побачити його і в інших, – коментує режисер-постановник а також виконавець головної ролі Олександр Биков – потрібно самим стати тією зміною, яку ми очікуємо побачити в інших, самим зробити перший крок назустріч взаєморозумінню.

Зйомки стрічки «Злегка прочинені двері» триватимуть до кінця жовтня. А наступного року буде здійснено обмежений кінопрокат за сприяння асоціації кінокомісій України. Потому стрічку покажуть на телебаченні.